Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zamiana radia w QQ


KRisoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ale wlasnie glosniki chcialbym zostawic (taki zamiar :rolleyes2: )a wymienic tylko jednostke sterujace czyli powiedzmy wyjadz  kostke podlaczyc spowrotem w nowej jednostce i juz.

Czy to tak poprostu zadziala z systemem Bosse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ja zamontowałem taką stację, niestety systemu Bosse nie miałem więc głośniki też musiałem wymienić, plus wycięcie otworów i zamontowanie tweeterów na desce rozdzielczej.

 

post-68912-0-71787900-1449392668_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Paulek1980

Witam Chciałbym się podpiąć pod temat wymiany radia w QQ

Mam Qashqaia z 2008r

Oryginalnie zamontowane radio ze zmieniarką CD na 6 płyt, Bluetooth, telefonem i sterowaniem z kierownicy Model JD40A

Mam zamiar zainstalować radio: JVC KW-R910BT 2 DIN MIKROFON 8GB

Do radia JVC jest kabel główny od radia do 2 złącz ISO oraz mikrofon (podłączany w oddzielne złącze)

Z Nissana wychodzą 3 kable: wiązka zasilająco - głośnikowa (szeroka biała 20 pinowa wtyczka), szary kabel z 2 przewodami od anteny i sterowania z kierownicy oraz 3 kabel z 5 przewodami (1 z nich jest odpowiedzialny za mikrofon bo jak odpiołem tą wtyczkę to nie było mnie słychać na głośnomówiącym przez BT)

Proszę o pomoć jakie złączki kupić żeby to podłączyć - z tego co szukałem to są:

Złącze NISSAN QASHQAI na ISO

 i

Adapter antenowy Nissan-DIN prosty

 

Tylko że brakuje mi tej 3 wtyczki w której jest kabel od mikrofonu to raz. A po drugie nie wiem do czego podłączyć ten przewód od sterowania z kierownicy.

Mam nadzieję, że coś pomożecie?

 

PS Jak wstawić zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...