Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Samoistne wyłączanie ESP -rozwiazanie


wostok

Rekomendowane odpowiedzi

hej

 

Temat z ESP jednak powrócił.

 

 

W listopadzie wymieniałem magiel. Ustawili kierownice krzywo i miałem sobie poprawić na zbiezności.

Na stacji ustawili kierownice prosto ale mechanik wspomniał , że jeden drążek jest bardziej wysunięty.

Niestety ESP szalało i pokazywał , że cały czas byłem w poślizgu i na koniec się wyłączało.

Dziś pojechałem do warsztatu gdzie robili magiel i ustawili kierownice znów krzywo ale względem odkręconych drążków.

Z warsztatu na zbieżność , wyprostowali kierownice , drązki są równo i jest zbieżność prawidłowa.

 

Teraz jadąc ESP twierdzi, że jade w poślizgu ( tylko jak dodaje gazu od mniej więcej 40km/h) .

Jak ruszam gwałtownie nie zapala się poślizg.

 

Edycja

 

Esp załącza się teraz już od szybkośći 60km/h jadać prosto. Czuc ze działa, nie da się przyspieszyc. Odpuszczam gaz i zmiana biegu i mogę przyspieszać.

 

Czujnik brudny ?( ale abs działa ) Cisnienie w oponach rózne ? Kalibracja kąta skrętu ?


Edycja

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Zamykam swój temat. Nie będę dublował.

 

Link do rozwiązania mojego problemu

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/100258-p12-kontrolka-espkontrola-trakcji/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...