Skocz do zawartości

Forum Nissan Klub Polska używa plików cookie. Przeczytaj naszą Politykę prywtności, aby uzyskać więcej informacji.    Zgadzam się

Części Nissana - iParts.pl

STUKI W ZAWIESZENIU j11

Qashqai J11

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   kiego

kiego

Jeżdżę bez trzymanki

• Użytkownik
  • 316 postów
  • Flaga:
  • Model:Qq j11 1.5 dci tekna
  • Silnik:1.5dci
  • Nr rejestracyjny:fh
  • Time Online: 9d 22h 46m 4s

Napisano 09 lipiec 2017, 08:05

W zeszły weekend wziąłem się za porządne przygotowanie auta do lata( glinka,delikatna polerka,wosk i sealant) no i chcąc zmyć brud z podwozia odkryłem sopry wyciek z amorka na tyle.Nabuzowany jak sk....n zadzwonilem do dilera gdyż auto dopiero co mialo zrobiony drugi serwis i oczywiscie jakos to umknęło mechanikom (a dostalem pelny opis stanu auta,lacznie z glebokoscia bierznika i gruboscia klocków)Tak wiec dzwonię do nich i mówię co znalazłem,na co pan w recepcji że oczywiście wymienia mi JEDEN amortyzator na gwarancji,na co ja że powinny być wymienione parami itd,jeszcze grzecznie,a pan z recepcji ze sie nie znam i ze ich technicy doskonale wiedzą co robią i ze skoro tego nie wpisali na listę uwag to pewnie nie mieli zastrzeżeń.W 15 minut bylem u nich na miejscu,po dwoch minutach rozmawialem juz z menagerem serwisu i powiedzialem mu że taka sytuacja jest niedopuszczalna i jesli mi nie wymieni dwoch amorow to opis sprawy wraz z dolaczonymi zdjeciami znajdzie się na kazdym forum nissana w uk ,jak rowniez na fb nissan uk.Nastepnego dnia obydwa amortyzatory wymienili przez 20 minut .Jak dla mnie to ostatni nissan,zaczynam się juz naprawdę serio rozglądać za peugotem 3008 lub tiguanem bo tak miernego podejścia do klienta nie spotkałem w zadnej innej marce.
  • 0

#62 OFFLINE   colins

colins

Turbo Nissanmaniak

• Eksperci

• 4189 postów
  • Flaga:
  • Model:Opel Astra V Sports Tourer
  • Silnik:1.4T 125 KM
  • Nr rejestracyjny:FSL
  • Time Online: 141d 12h 22m 48s

Napisano 09 lipiec 2017, 08:08

Oj tam, oj tam. Przygoda skończyła się szczęśliwie i koniec końców wymienili oba więc dlaczego biadolisz tak mocno szanowny kiego? :)
  • 0

#63 OFFLINE   JACKO29

JACKO29

Turbo Nissanmaniak

• Moderator

• 10667 postów
  • Gadu-Gadu:
  • Flaga:
  • Kraj:POLAND
  • Model:Był NOTE Acenta 1.4 Jest Qashqai Acenta +NC 1.2 DIG-T
  • Silnik:1.2

Napisano 09 lipiec 2017, 08:22

Kiego,patrz na samochód nie na ludzi.

• 0

#64 OFFLINE   kiego

kiego

Jeżdżę bez trzymanki

• Użytkownik
  • 316 postów
  • Flaga:

Napisano 09 lipiec 2017, 08:29

Naprawdę staram się nie narzekać na to auto bo jest wygodne i dobrze wyposażone,a w dodatku jeździ za "darmo" ale....
Tym razem podejście serwisu zawiodło mnie na maksa i najbardziej chyba wk...la mnie bezczelność gościa z recepcji.W sumie kupilem od nich 5 aut,z czego 4 nowe (tutaj sieć dilerska oferuje praktycznie każdą markę i tylko odbierasz je i serwisujesz w innych warsztatach) a jakiś pajac mnie traktuje jak typowego angola
  • 0

#65 OFFLINE   manix

manix

Turbo Nissanmaniak

• Eksperci

• 5729 postów
  • Flaga:
  • Kraj:POLAND
  • Model:z Nysek jest k12/80KM były N15 i SC11X inne: jest H tucson
  • Silnik:1.6
  • Nr rejestracyjny:ZS
  • Time Online: 38d 23h 54m 56s

Napisano 09 lipiec 2017, 10:08

Niestety z amortyzatorami taka praktyka (Wymiana jednego) to norma w każdym ASO.
  • 0

#66 OFFLINE   kiego

kiego

Jeżdżę bez trzymanki

• Użytkownik
  • 316 postów
  • Flaga:

Napisano 09 lipiec 2017, 14:04

Manix zdaję sobie z tego sprawę i chcialem nawet wstępnie zapłacić za drugi,mialem pretensje o to ze auto bylo na serwisie i nie powiadomili mnie o tym ze amorek ma wyciek.A że pan z recepcji starał się być zbyt mądry to skończyło się jak się skończyło.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Qashqai J11