Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mapa do nawigacji


scorpio55
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zapytać, czy ktoś montował już nową mapę 2015 do dużej nawigacji z t-31 na CD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest jeszcze inna opcja nad która mozna sie zastanowić..

Ta nawigacje mozna po prostu spolszczyć.Wiele firm jest w Polsce co sie tym zajmuje i wtedy ma sie wszystko po polsku i najnowsze mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inna opcja nad która mozna sie zastanowić..

Ta nawigacje mozna po prostu spolszczyć.Wiele firm jest w Polsce co sie tym zajmuje i wtedy ma sie wszystko po polsku i najnowsze mapy.

Chodzi o wymianę całego modułu radia z nawigacją na oparte na Androidzie? Bo na fabryczną Xanavi w wersji 7.0 nowszych map nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o wymianę całego modułu radia z nawigacją na oparte na Androidzie? Bo na fabryczną Xanavi w wersji 7.0 nowszych map nie będzie.

Nie znam szczegółów technicznych ale widziałem  jak działa spolszczona orginalna navi w Nissanie X-trailu T31 z 2008 roku ,gdzie wszystko jest po polsku z gwarancja dostępu  do najnowszych map.Calkowity koszt spolszczenia wyniosl ok.500 zl.

Troche nt temat jest tu:

http://www.auto-swiat.pl/zdjecia/polskie-menu-w-fabrycznej-nawigacji-uczymy-auto-polskiego/wk29t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja dostępu nic nie pomoże, bo zwyczajnie nie ma aktualizacji map dla nawigacji z DVD. Jedynie wersje z kartą SD mają taką możliwość, ale to inny system, niekompatybilny w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Rozmawiałem w serwisie i ponoć do mojego modelu jest nowa płyta DVD ze stycznia 2015, ale z tego co wiem do mojego modelu nie pasuje Xanavi X7, bo mam x-traila z 2011 roku i nie ma dodatkowego czytnika DVD, tylko instaluje się płytę w czytniku zainstalowanym w samej nawigacji ( nawigacja z dużym ekranem). Opis wersji mamy z nawigacji "Curent Map Version 10-11 MAP No.1". Jeżeli ktoś się z tym spotkał proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wcześniejszej dyskusji myślałem, że masz wersję X7. Zgadza się, do Twojego rocznika wyszła wersja na 2015 rok z 4 płytkami DVD na Europę: http://nissan.navigation.com/product-list/Catalog/Catalog_Xtrail_2011/en_GB/NissanEMEA/EUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

W przyszłym tygodniu mam termin na wgranie nowych map.

kosztuje to 750 zł.

poinformuję o efektach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajac o doswiadczeniach z mapami w dziale QQ moze najpierw warto sprawdzic czym oprocz numeru wersji roznia sie te mapy od siebie?

Nissan raczej nie rozpieszcza swoich klientow

 

pozdrawiam

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...