Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przedni prawy nawiew


Koondzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was pytanie . Otóż nie działa mi prawy przedni nawiew, ten okrągły to wieje na pasażera . Otóż chciał bym to naprawić lecz nie wiem za co się zabrać ma ktoś jakieś pomysły co mogło się stać ? coś się przyblokowało i może jest zamknięta dziura ? albo no nie wiem . Po prostu nie wieje przez ten otwór nic w ogóle . Jak ktos wie co mogło sie stać prosze o odpowiedź :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogła zesunąć się rura z nawiewu pod kokpitem , trzeba rozbierać :( 

W sumie prosta robota , zaczynasz od panelu klimy , a później dalej ten od radia i będziesz już wiedział czy tylko ....ale zaraz , który nawiew pasażera ?

Ten środkowy czy od strony drzwi ?

No to zdejmujesz osłony od poduchy , odkręcasz schowek , chyba 5 śrubek i od spodu masz podgląd ....

Po kolei , bez paniki , żeby zaczepów nie pourywać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez rozebrania nie da się nic zdiagnozować a tym bardziej zrobić. Mogła wypaść rurka  doprowadzająca powietrze (mało prawdopodobne jak nic nie było dłubane) lub zakleszczyła się klapka, ale bez rozebrania nic nie zrobisz. Zakładam że nawiew powietrza, pokrętło pod  nawiewem, masz w pozycji otworzony...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaślepkę boczną  poduszki , tą od strony drzwi pasażera gdzie wkłada się kluczyk i ewentualnie schowek jeśli pod zaślepką nic nie zobaczysz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...