Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić używane QQ? - pytaj tu :)


mucka38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym stwierdzeniem "nieuszkodzony" to nie sformułowanie sprzedającego tylko olx ma dwie opcje: "uszkodzony" lub "nieuszkodzony".
Jakby to było otomoto to tam jest rubryka "bezwypadkowy" więc tutaj akurat nie spodziewałbym się "podstępu".
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bart-qlka2 napisał:

Z tym stwierdzeniem "nieuszkodzony" to nie sformułowanie sprzedającego tylko olx ma dwie opcje: "uszkodzony" lub "nieuszkodzony".
Jakby to było otomoto to tam jest rubryka "bezwypadkowy" więc tutaj akurat nie spodziewałbym się "podstępu".

Ta dyskusja jest bezcelowa i nie prowadzi do niczego. Moim zdaniem najpierw powinieneś porozmawiać ze sprzedającym, zadać kilka podstawowych pytań, a dopiero później w razie wątpliwości poprosić tutaj o opinie.

Nas pytasz o panoramę ? Na tych zdjęciach naprawdę nic nie widać, by Ci jednoznacznie odpowiedzieć. Jeden coś widzi, ja natomiast nie. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego nie podpytałeś sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dość luźno podchodzę do tematu bo, tak jak wspomniałem, nie potrzebuję kupić samochodu na łeb na szyję. Po prostu się rozglądam. Ja w sumie też panoramy osobiście nie widzę ale w zasadzie w temacie ogłoszenia jest. A jak było z tym podgrzewaniem siedzeń? Tylko w skórze były czy w tapicerce materiałowej też? Chodzi mi o wersję na polski rynek bo skandynawia z reguły miała grzane siedzenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bart-qlka2 napisał:

Na razie dość luźno podchodzę do tematu bo, tak jak wspomniałem, nie potrzebuję kupić samochodu na łeb na szyję. Po prostu się rozglądam. Ja w sumie też panoramy osobiście nie widzę ale w zasadzie w temacie ogłoszenia jest. A jak było z tym podgrzewaniem siedzeń? Tylko w skórze były czy w tapicerce materiałowej też? Chodzi mi o wersję na polski rynek bo skandynawia z reguły miała grzane siedzenia? 

Z tego co mi wiadomo grzanie foteli było dostępne tylko w najbogatsze wersji z wymogiem zakupu skóry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuje samochodu Nissan qashqai+2 w benzynie z silnikiem 2.0 z późniejsza instalacja LPG. Samochód ma być biały i w miarę możliwości dobrze wyposażony. Samochodem głównie będzie jeździła żona do pracy a ja na dłuższe wyprawy. Znalazłem kilka egzemplarzy, które mnie zaciekawiły. Jeden z nich to:
https://www.olx.pl/d/oferta/nissan-qashqai-2-4x4-2-0benz-140km-oplacony-pelne-wyposazenie-CID5-IDRp47T.html

Z racji tego, że mieszkam ponad 400km od tego ogłoszenia prosiłbym osoby, które się znają na rzeczy o opinie na temat tego egzemplarza. Może ktoś kto zajmuje się zawodowo handlem podjechał by na miejsce i rzucił okiem?
Samochód chciałbym kupić już na początku listopada tego roku.
Z góry dziękuję za pomoc.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, converse1985 napisał:

Może ktoś kto zajmuje się zawodowo handlem podjechał by na miejsce i rzucił okiem?

Ja się handlem nie zajmuję, ale mieszkam niedaleko. Mogę pojechać i zobaczyć.

Rozkodowałem VIN, produkcja auta to maj 2010. Zresztą tych rozbieżności opisu ze stanem faktycznym jest więcej. Model to acenta, felgi 17 a nie 18, nie ma xenonów tylko halogenową żarówkę w soczewce.

https://carinfo.kiev.ua/cars/vin/nissan/vin_check?su=cxis_7cgd7lg

Tu więcej zdjęć:

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-2-4x4-2-0benz-140km-oplacony-pelne-wyposazenie-ID6F0MCv.html

Zdobądź szwedzki nr rejestracyjny, to można będzie więcej się o nim dowiedzieć.

Edytowane przez cezzar1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro takie rozbieżności ma ten sprzedawca to chyba szkoda mojego a tym bardziej pana czasu by tam jechać i go oglądać na żywo. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jakby miał pan coś godnego uwagi w tym typie co szukam to proszę podesłać, chętnie obejrzę.

Ps. Dziś po południu byłem obejrzeć ten egzemplarz

https://www.olx.pl/d/oferta/nissan-qashqai-2-44-nowy-rozrzad-CID5-IDRm0yc.html

Był to pierwszy qashqai który oglądałem z żoną na żywo. Handlarz, który sprowadza samochody nie umiał odpowiedzieć na proste pytania. Pokrywa bagażnika była przez niego malowana. Udostępnił miernik lakieru. Samochód posiada w koło liczne odpryski zaprawione biała farbą. Widać z daleka, aż rzuca się w oczy. Rura wydechowa jest urwana, wisi sobie a guma sobie. Niby o tym nie wiedział, udawał zdziwionego.
Dał się nawet przejechać. Myślałem, że bardziej mnie zaskoczy ten 2.0 motor. Samochód jechał ale jakoś tak z oporem. Sprzęgło też jakieś takie twarde. Nie wiem, może tak ma być?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2022 o 10:43, Batman404 napisał:

Z tego co mi wiadomo grzanie foteli było dostępne tylko w najbogatsze wersji z wymogiem zakupu skóry 

Ze szmatami też występowało podgrzewanie.

qq1.thumb.JPG.5e40144ebff1665656ea9a8102b13b6c.JPGqq2.thumb.JPG.4e15c675177c8fe66bc5e1425d7547aa.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być wersja na Skandynawię. Tam zawsze  były chyba.

Oglądał może ktoś ten  egzemplarz:

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-2-2-0-140km-4x4-visia-salon-pl-zadbany-bogate-wyposazenie-ID6F1aZb.html

Trochę kosztuje ale może wart swojej ceny?
Ciekawe czy jest możliwość negocjacji...

Czym się różniła Visia od Tekny ?

Ten się wydaje dość dobrze wyposażony a pisze że wersja Visia. Ma chyba te kamery 360 z tego co mi si ę wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podczas szukania ofert ubezpieczenia QQ 2l, Acenta, 104 KW, 2011 r, benzyna, manual, napęd na przednią oś utknąłem na pytaniu: Wersja E4 czy E5. Gdzie to znaleźć? Wie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na wiosnę planuję sprzedać swojego QQ J10, salon Polska, 2gi właściciel, 170k km przebiegu, wersja Tekna, ma wszystko oprócz skóry, podgrzewanych foteli oraz 4x4.

Link do auta: 

 

Samochód w bardzo dobrym stanie, ma kilka dodatków których nie było nawet dostępnych fabrycznie. Za jaką kwotę wystawić taki pojazd? Mam kilka wycen z ubezpieczalni jako punkt odniesienia ale w zależności od marki i modelu, widzę że czasami są w takich wycenach rozbieżności do -20%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Hejo,
ile mamony  trzeba szykować na QASHQAI+2 2.0 140KM + LPG z napędem 4x4 w obecnych czasach? 
Ciężko coś odpowiedzieć, jak widzisz nikt nie odpisał na mój post, auto już sprzedałem. Zrób tak, poszukaj takich aut na otomoto, wyciągnij średnią cenową, porównaj ze średnią wyceną takiego auta w ubezpieczalni i już coś będziesz wiedział. A cena transakcyjna to już inna bajka.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...