Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Trochę śniegu i czujniki wariują !


sph3r3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej bylej Lagunie z 2003 roku, kiedy auto stracilo kontakt z kluczem (karta) po okolo 10 m, zamykaly sie wszystkie szyby i ryglowaly drzwi, a QQ tylko jedna szyba jest automatyczna,,troszke to jest dziwne :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł komfortu nie ma wpisanej funkcji domykania.A przecież Renie to mają,a są tak blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się uruchomić wg mnie czegoś czego nie ma. Nie w każdym aucie musi być. Choć z drugiej strony w takim elektronicznym autku takie rzeczy to tylko kwestia oprogramowania.

Elektryk z nie bydgoskiego serwisu Nissana twierdzi, że ta funkcja jest ale zablokowana bo zmieniły się przepisy i nie mogą/chcą jej aktywować

Edytowane przez mbudzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wskaże te przepisy hihihi.

Nagadał Ci głupot.

Na szybko znalazłem taką opcję w Jaguarze:

http://mmcars.jaguar.pl/samochody-nowe/car/1075

czy Peugeotcie:

PAKIET „PLUS 1” – ZAMEK CENTRALNY + PILOT, SZYBY PRZEDNIE REGULOWANE ELEKTRYCZNIE,
LUSTERKA BOCZNE STEROWANE ELEKTRYCZNIE I PODGRZEWANE, ODDZIELNE ZAMYKANIE
KABINY/PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ, AUTOMATYCZNE RYGLOWANIE ZAMKÓW PO RUSZENIU,
LAMPKA OŚWIETLENIOWA Z TYŁU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis w Bydgoszczy jest chyba mocno konserwatywny bo nawet mi automatycznego blokowania drzwi w trakcie jazdy nie chcą uruchomić, bo niby przepisy UE zabraniają...No ale będę próbował!

 

W wersji TEKNA odebranej w pażdzierniku jest funkcj ryglowania drzwi po ruszeniu samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karminadel nie jestem przekonany czy to głupoty. Na angielskim forum tez o tym wspominają chociażby tutaj http://www.qashqaiforums.co.uk/viewtopic.php?f=26&t=1132

 

@Zając a w N-TECu nie ma :( od razu miałeś włączoną tą funkcje czy jakoś uruchamiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karminadel nie jestem przekonany czy to głupoty. Na angielskim forum tez o tym wspominają chociażby tutaj www.qashqaiforums.co.uk/viewtopic.php?f

 

Zając a w N-TECu nie ma :( od razu miałeś włączoną tą funkcje czy jakoś uruchamiałeś?

 

 

Miałem od razu ustawioną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie CUŚ to ja miałem w Lanosie w 97' roku :(


...i domykanie szyb po zamknięciu z pilota , ale to chyba była funkcja z centralnego z alarmem ....? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,już w ubiegłym roku pisałem o tym ,że najprawdopodobniej w programach obsługujących Qashqaia jest duzo możliwości,kwestia tylko odkryć to,przewertować program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czujniki już rozpoczęły koncert. W któryms serwisie w polsce kiedyś ktoś mi doradził że trzeba je uszczelnić silikonem.Ale czy to my mamy wymyslać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł komfortu nie ma wpisanej funkcji domykania.A przecież Renie to mają,a są tak blisko.

Renie też księgowi dopadli.

Koleos 2009 - wszystkie szyby auto, domykanie po drugim naciśnięciu przycisku na klamce (wersja Dynamique)

Koleos 2013 - tylko przednie szyby auto, brak domykania szyb (wersja Bose).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Robie przymiarki do kupna QQ 2015, n-tec. Czy faktycznie jest taki problem z tymi czujnikami? Czy to dolegliwosci wersji 2014 i w 2015 zostaly te czujniki/buzzer naprawione?

 

Przyznam szczerze, ze chcialbym kupic ten samochod ale tez nie jezdzic co miesiac do ASO..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czujnikami problem występuje bez względu na markę auta .Ot taka ich "uroda"(tych z przodu.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...