Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oświetlenie. Dodatkowe światła drogowe, jak zamocować i podłączyć ?


fred77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

post-102448-0-54348700-1509745907_thumb.jpg

 

Jak lepiłem ludzkie radio, to powyżej radia zrobiłem kieszeń w której się mieszczą dwa - trzy telefony. 

 

Przycisk awaryjnych dałem z boku (lewa :) dolna część zdjęcia).

Edytowane przez Zolwik_Tuptus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh ciężko właśnie ze schowkami w tym aucie :( i jeszcze jak się przesiadłem częściowo z Ody to dramat :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz fotele w Sabinie ... schowki między udami?

nioooo :) za***isty patent :) i te daszki przeciwsłoneczne też supoerasto wykombinowane, tylko jakoś z tym kluczykiem ciężko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z powodu braku schowków w T2 (tym bardziej z poduszką pasażera, to faktycznie dramat) 

dałem na dachu dwie stare kieszenie z tyłów siedzeń od BMW i dwie kieszenie od campera (trzeba wzmocnić tapicerkę)

 

Do tego dodatkowe schowki na drzwiach (camperowe) i schowek na drzwiczkach od schowka przed pasażerem.

Aha - no i ten nad radiem. 

 

Teraz jest gdzie śmieci wozić 

 

ps: no i kosz na śmieci załozyłem i uchwyty na dwa kubki i na butelkę wody :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię fotki i podeślę :)

 

Narazie wykończona konsolka z przełącznikami.

 

Niedługo montaż :)

 

post-102448-0-37846200-1509890849_thumb.jpg


post-102448-0-22521900-1509964170_thumb.jpg

 

I w aucie podłączone. 

Brakuje już tylko lamp na bagażniku :D

 

Dino - foty schowków:

 

post-102448-0-44451900-1509964236_thumb.jpg

 

Widać te na drzwiach pilota, na schowku, na komnsoli śordkowej i uchwyty na kubki

 

post-102448-0-67648200-1509964311_thumb.jpg

 

Drzwi kierowcy (gdy nie ma pod ręką okularów lub latarek)

 

post-102448-0-71538100-1509964354_thumb.jpg

 

Kosz i uchwyt na wodę.

 

post-102448-0-78428800-1509964390_thumb.jpg

 

Górne kieszenie (do ich montarzu misuałem pod tapicerką dać metalowe profile żeby wszystko na łeb nie spadło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superaste :D "kradnę" uchwyty na wodę :D właśnie się zastanawiałem co i jak wymyślić aby było gdzie butelkę odstawić :D idę do rowerowego :D 


//////////////////////////

jak Ci radio się sprawuje?? nie masz zakłóceń?? ja mam w miejscu popielniczki i skręcone na 26 bo inaczej same szumy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio działa prawidłowo, bez szumów.

Może gdy jest w popielniczce, to jest minimalnie bliżej jakiegoś silniczka elektrycznego z auta i dlatego sieje?

 

Głośnik od radia mam wyprowadzony na słupku B od strony pilota (widać na zdjęciu)

 

Na pierwszej focie schowków widać (na samym dole pośrodku zdjęcia) miejsce na pilota przewodowego do wyciągarki.

Jakbyś montował windę to polecam takie rozwiązanie (przewód i pilot na stałe w aucie) - uchwyt od szpadla z Juli.

 

Przy dokładaniu pilota przewodowego tylko na czas jazdy w terenie, przydaje się on na ogół do urwania o drzewo, drzwi lub inny element, ewentualnie aby pilot się o niego wywalił.

 

W takim przypadku spokojnie sterujesz nim ze środka (a jak potrzebujesz operowania z zewnątrz masz bezprzewodowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeej no, Michał nie podpuszczaj bo będziesz mnie miał na sumieniu

Dinowozu winda nie potrzebna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucę Ci adresy email do strony z której to braliśmy (wyposarzenie łodzi i camperów)


Na allegro znajdź użytkownika e-kampery (nie mogę wkleić linka nie wiem dlaczego :/ )

i w jego ofercie wpisz "Kieszeń siatkowa"

 

Wyskoczą Ci różne rozmiary i kształty.

Ogólnie dobra jakość (Jeżdżą od pół roku w tym Albania i dają radę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kiedyś widziałem w Land Cruiserze u mnie w mieście, że koleś miał zamontowane dodatkowe lampy okrągłe z ringami niebieskimi. Normalnie w dzień miał te ringi włączone, naprawdę fajnie to wyglądało. Wie ktoś może gdzie takie coś nabyć ? I jak w razie kontroli czy mogą sobie świecić czy się czepiają polycjanty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

o właśnie właśnie dzięki, to chyba to:)


W końcu zamontowane, muszę jeszcze te postojowe i mijania zmienić na bielsze bo trochę za żółto teraz wyglądają

 

0eed3265e330e3c3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w kangura wmontowalem 180W LEDa - przekaznik, zas z aku, wlacznik oddzielny - nie robilem pod dlugie 

 

 

post-103116-0-09625200-1519162722_thumb.jpg

Edytowane przez przemekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...