Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie mam polskiej instrukcji wiec pytam i dziekuje.


monika99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to lusterko fotochromatyczne. W nocy samo się ściemnia by nie oślepiał Cię pojazd jadący z tyłu. Działa gdy dioda świeci na zielono. Przyciskiem można wyłączyć opcję. Przetestuj działanie guzika wieczorem - zobaczysz różnicę.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACKO powiedz mi co w tym jest smiesznego to poprawie to a nie smiej sie :P


Powiedzcie mi prosze jak wlacza sie asystent wjezdzania pod gore (jakos to sie nazywa, ale ja nie wiem)

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz napęd 4x2? to tak jak wszyscy :D

Codo asystenta,to załączy się sam,bo chyba chodzi raczej o asystenta ruszania pod górę? Jak wyczuje pochyłość to zadziała.Pokaże się zielona ikonka samochodu na zboczu.Jak puścisz hamulec to zacznie mrugać 3 razy w tym czasie możesz ruszyć dodając troszkę więcej gazu niż zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawa z czego teraz bedziecie sie smiac.

Za info naturalnie dziekuje.

Z 99 :) 

To wymiar , data , czy pozycja ? 

4X2  cztery metry długi , dwa metry szeroki , kurde Qashqai , a oni się czepiają , pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawa z czego teraz bedziecie sie smiac.

Za info naturalnie dziekuje.

 

Z 99 :)

To wymiar , data , czy pozycja ? 

 

Data urodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System działa gdy:

- wykryje nachylenie powyżej 3 stopni

- zatrzymamy się do 0km/h za pomocą hamulca nożnego

- mamy wrzucony bieg w przód a pojazd stacza się w tył lub mamy wrzucony wsteczny, a pojazd stacza się do przodu. Układ nie działa gdy mamy na luzie.

 

Czas podtrzymania wynosi 2 sekundy.

 

I jak już kiedyś pisałem (a nawet "sprzeczałem") się z JACKO29 - w przeciwieństwie do hamulca ręcznego, system nie zwalnia kół przed upłynięciem czasu 2 sekund. Mi trzyma auto w miejscu, a koła buksują i jak minie 2 sekundy to go puszcza. Ale może moja Kaszana jest zepsuta.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank masz coś nie tak.W trakcie mrugnięć możesz ruszyć,tak samo jak bez zwolnienia ręcznego,ruszasz-sam się odblokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie jakiś zlot bo muszę to u Was przetestować - do tego czasu wierzę pół na pół  :devil:

EDIT ---------------------

A więc podjechałem dzisiaj na pewną góreczkę na odludziu i porobiłem z 20 testów....

i... MACIE RACJĘ za każdym razem "normalnie" puszczał.

Nie wiem co mi się wtedy tak wydawało.

W takim razie zlot odwołuję :devil:

Edytowane przez Karminadel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś wystraszony/przewrażliwiony :D

A spotkać się i tak gdzieś możemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 99 :)

To wymiar , data , czy pozycja ? 

4X2  cztery metry długi , dwa metry szeroki , kurde Qashqai , a oni się czepiają , pozdrawiam .

Odpowiadam koledze Fergul a takze wszystkim zainteresowanym:

99 okresla moj wiek naturalnie w latach,

4x2 znaczy, ze mam 4 zeby z dwoch stron.

 

Szanowni Koledzy.

Z uwagi na to, ze nie mam polskiej instrukcji zalozylam taki temat, majac nadzieje, ze napiszecie mi jak i co do czego sluzy, zgodnie z instrukcja, dlatego prosze Was usilnie by tuaj nie  polemizowac. :buzki:

Pozdrawiam.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie poważna jesteś :P  (albo tak odnoszę ten "suchy" tekst bez emotikon) - a to tylko forum - czyli miejsce w dużej mierze "rozrywkowe". Zalecam korzystanie z niego z przymrużeniem oka.

Natomiast jeżeli chodzi o problem z instrukcją - to jest tu (był?) temat, gdzie każdemu zainteresowanemu wysyłano instrukcję na maila.

Napisz tam - to zapewne też Ci wyślą. Instrukcja choćby w formie elektroniczne będzie bardzo przydatna. Chociaż wielu na nią narzeka - bo są tam też i błędy.

Ja niestety takiej w wersji elektronicznej nie posiadam.

Edytowane przez Karminadel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosilam o instrukcje, gdzies na tydzien przed odbiorem auta i co: olano mnie "baba z wozu konim lzej".

Nie jestem "Strasznie poważna" gdzies tam emotikony takze zamieszczam i bardzo fajnie czyta mi sie Wasze teksty, czesto sie z nich smieje, ale ten temat chcialam miec jako instrukcje i mozeliwie najmnie wody.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuletnia Moniko. ;) Instrukcja napisana jest lakonicznie i z błędami. Tak to już jest jak druk japońskich zaleceń dla w połowie francuskiego pojazdu, wyprodukowanego w angielskiej fabryce przez afrykańskich uchodźców zleca się drukarni na Węgrzech, na dodatek w polskim narzeczu. Pytaj więc Monia lepiej nas i fochów nie zarzucaj. Buziaczki. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniko99 , ten post był tylko wyrazem sympatii dla kobietki w tak bardzo męskim gronie , stwierdzam jedynie TU obecność trzech kobiet na forum więc nie dziw się że tak "bijemy " się o Wasze względy .

Jak wspomniał kolega ww jest instrukcja w pdf dla Qq J10 bardzo ładnie opracowana , natomiast o instrukcji do Twojego wozidełka J11 nic mi nie wiadomo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo może masz inny system alarmowy ? 


Mój alarm zawył "ino ros "  i to w momencie jak zgasł mi silnik , dwa dni po odpięciu akumulatora , od tej pory już się nie odezwał :)

Edytowane przez Fergul11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...