Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie mam polskiej instrukcji wiec pytam i dziekuje.


monika99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachowaj się jak złodziej :) Ale żeby nic nie niszczyć to zrób to zamykając się wewnątrz samochodu i spróbuj wysiąść . Nie ma w instrukcji Qq instrukcji alarmu bo jest to w większości opcja dodana z osobną instrukcją i nie wiem jak by syrenę uciszyć :( Masz też "od tego"  ASO .

Moniko !

Fergul oczywiście ,że przesadził z tym "biciem się"  ...ale miło jest się uśmiechnąć :) do " pci"  przeciwnej niż do tej samej ... i obojętnie jakby to nie zabrzmiało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jaki masz alarm. Najczęściej montują COBRĘ. Powinnaś dostać numer PIN, który "wpijasz" przyciskiem na diodzie od alarmu.

Super, ale gdzie to jest, jak tego szukac, przeciez ja w tej materii jestem zielona.

Po zapaleniu auta, przez krotki czas, pokazuje mi sie miedzy zegarami samochodzik z trzema czerwonymi kropkami, co to zaczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje układy.Możesz to wygasić przyciskiem na kierownicy z lewej strony chyba to jest ENTER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pasy pasy,ale sprawdza,czy zapięte i czy czujniki aktywne.W tedy robiły raban(ale tylko na desce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg instrukcji: wyświetla się zawsze po zapaleniu silnika przez 35 sekund.

Pokazuje, które pasy na tylnej kanapie są niezapięte (czerwona kropka) lub zapięte (pusta kropka).

Wyświetla się także gdy jakiś pas zostaje odpięty w trakcie jazdy.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowaj się jak złodziej :) Ale żeby nic nie niszczyć to zrób to zamykając się wewnątrz samochodu i spróbuj wysiąść . Nie ma w instrukcji Qq instrukcji alarmu bo jest to w większości opcja dodana z osobną instrukcją i nie wiem jak by syrenę uciszyć :( Masz też "od tego"  ASO .

Moniko !

Fergul oczywiście ,że przesadził z tym "biciem się"  ...ale miło jest się uśmiechnąć :) do " pci"  przeciwnej niż do tej samej ... i obojętnie jakby to nie zabrzmiało ;)

Sprawdzilam alarm zgodnie z sugestia kolegi Nowy 1011 i nic nie zawylo, wyglada na to, ze alarmu nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika,czy masz gdzieś   na desce,pod deską w okolicy kierownicy,ew.w okolicy klawiszy z lewej strony taki guzior :D wielkości 20 groszówki z czerwoną diodą ? Jeśli tak toto ustrojstwo jest od alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz guziora,to możesz nie mieć alarmu :D

A nie miałaś alarmu w specyfikacji samochodu?przy zamówieniu??? Jeżeli nie no to na amen....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie alarmy, to bardziej pod ubezpieczyciela zakładane, bo niektórzy wymagają kilku zabezpieczeń, niż dają rzeczywistą korzyść.

Zadajmy sobie pytanie czy tak naprawdę zwracamy uwagę na wyjący gdzieś tam alarm? Zacznie wyć taki samochód w środku nocy pod blokiem, to prędzej doczeka się strzała jakimś laczkiem z któregoś okna i bluzgów na właściciela niż rzeczywistego zainteresowania ze strony lokatorów. :D

Tak więc nie masz czego żałować Monia. Złodziej jeśli będzie chciał ukraść, to i tak ukradnie i akurat alarm jest tu jednym z najmniej kłopotliwych dla niego zabezpieczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczyciel (w moim przypadku PZU) do samochodu o wartości powyżej 100 tyś. zł życzy sobie dwa zabezpieczenia, np. immobiliser i autoalarm. Inaczej nie ubezpieczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj ubezpiczyciel nie pytal a autoalarm, a tak zupelnie na boku, sa jakies statystyki odnosnie kradziezy tych wlasnie aut,,sa to auta latwe w uprowadzeniu i czy czesto sie zdarza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukałem,nie pytałem.... i myślę ,że nie ma Nissana w takich statystykach,albo jeżeli jest to robi tyły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starych Qq parę zginęło ... m.in. mam po takim kpl. kół zimowych .

Ostatnio ktoś Tu też się ogłaszał , że sprzeda koła zimowe bo mu auto uprowadzili :(

   Waszych  Qq nikt nie kradnie ... może są nic nie warte ;):D :D :D

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kradzieży... U mnie w mieście nie kradli terenówek :) ale była akcja w maju ze pełne zestawy kół od aut japońskich kradli , z upodobaniem na Nissany.

Nawet pisali o tym w gazecie lokalnej ze to jakaś plaga , ale nie mogę na szybko znaleść:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...