Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana silnika w QQ szczęśliwy finał


gawra44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,serdecznie użytkowników QQ,nie uciekłem z forum,czasami lubię sobie poczytać o waszych problemach,które niestety ale potwierdzają moją opinię o silniku 1,2,tak jak pisałem,po wymianie silnika,dla niedowiarków naprawdę mi go wymienili,zostawiłem auto dealerowi,niech się martwi,a sam wyjechałem z salonu nowym suzuki sx s4 scross allgrip,nie będę pisał o zaletach tego auta,ale jak dla mnie auto proste bez udziwnien,wszystko mozna naprawic samemu,spalanie jak na 1,6 rewelacja,ale nadal jestem wizerunkowym fanem nissana,jeszcze jedna uwaga dotycząca QQ nie tylko szybki zegarów się rysują PROSZĘ UWAŻAJCIE NA SZYBY SZCZEGOLNIE NA PRZEDNIĄ,po prostu zero skrobania,jeszcze jedno moja kaśka jest nadal do kupienia w salonie NISSANA W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że nie opuściłeś całkiem forum. I że dorzuciłeś do pieca, bo co niektórzy zaczęli bronić Nissana jakby byli w zmowie z dealerami. :D

A jedynie Edzio dzielnie stał na posterunku. :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jedna uwaga dotycząca QQ nie tylko szybki zegarów się rysują PROSZĘ UWAŻAJCIE NA SZYBY SZCZEGOLNIE NA PRZEDNIĄ,po prostu zero skrobania,jeszcze jedno moja kaśka jest nadal do kupienia w salonie NISSANA W

wszystko już takie

 

szyby, plastyki a o lakierze już nie wspomnę

 

mam czarny lakier i mimo, że o niego dbam to rysy same się pojawiają, niedługo powiew wiatru będzie rysował lakier. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...