Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[JUKE] Wymiana baterii w kluczyku z dostępem bezkluczykowym


GhostDriver

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działa mi jeden kluczyk, w ogóle auto nie chce się otwierać jak kluczyk w kieszeni, tak samo nie reagują przyciski. Przypuszczam że bateria się wyczerpała. Czy po wymianie baterii jest potrzebne jakieś kodowanie, czy po wymianie powinno wszystko działać? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi jeden kluczyk, w ogóle auto nie chce się otwierać jak kluczyk w kieszeni, tak samo nie reagują przyciski. Przypuszczam że bateria się wyczerpała. Czy po wymianie baterii jest potrzebne jakieś kodowanie, czy po wymianie powinno wszystko działać? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Nie ma problemu, potrzeba ostry najlepiej plastikowy przedmiot (albo z dużym wyczuciem mały śrubokęt), wyciągasz grot , obudowa rozkłada się na dwie części. Baterię wymieniasz i wsio. Bateria - org. CR2025, na siłę można wsadzić CR2032- trochę grubsza domyka się z problemem ale domyka się. Wszystkie informacje z autopsji!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Bateria wymieniona, wszystko działa, koszt 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

  Wyciągam grot i co dalej ? Obudowa nie chce mi sie rozłożyć na dwie części mimo, że próbuję podważyć ją ciewniutkim śrubokrętem . Tam jest jakiś  zatrzask czy śrubka do odkręcenia ?


  Już dałem rady , trzeba podważać obudowę wzdłuż , a nie punktowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...