Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Instalacja lpg murano 2


Argor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Przymierzam się do montażu instalacji gazowej w Murano 3,5l  2009 rok. Jaka instalacje byscie mi polecili. A może jakiś warsztat w Poznaniu lub okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojeździj popytaj, pytaj o Polskie instalacje (OPTIMA, LPGTECH, STAG) na Barakudach i dobrym montażu (zdjęcie kolektora do wiercenia, strojenie z AFR-em 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I założyłem  :)   STAGA  ,listwa Baracuda , 70 l zbiornik . Wszystko smiga ,nie czuje zadnej różnicy . a cena 4 tys. tez uważam za rosądną. Dzięki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

I założyłem  :)   STAGA  ,listwa Baracuda , 70 l zbiornik . Wszystko smiga ,nie czuje zadnej różnicy . a cena 4 tys. tez uważam za rosądną. Dzięki za podpowiedzi

Mam prawie to samo. zrobione obecnie ponad 40 tys na gazie i jezdzi super !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Też mam - STAG - Q-MAX Plus, Barracuda, zbiornik STAKO 73l (hmm - sub w bagażniku), reduktor KME Gold, wlew obok benzyny,  całość 4300pln. Od założenia (IX.2016) zrobiłem ponad 27tys km - żadnej różnicy w pracy silnika (a murano raczej trudno się jeździ ... spokojnie). Zużycie - na trasie 15-16l na tempomacie 160/h (autostrada, na krajówkach w zależności od natężenia ruchu), w mieście trochę gorzej - lekko 18 l.

No i dobrze - jak ma 3,5 to musi coś pociągnąć!!! Czasami tylko zastanawiam się jak to będzie, i kiedy - z tą regulacją zaworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...