Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z by MK


mmati9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No widziales moje, tam jest 19cali 9,5 przod i 10,5 tyl.

 

Tylko musisz wtedy oponki szersze zalozyc, a na wolnossaku to nie wskazane.

U mnie teraz jest póki co 265 tyl i 235 przod i to chyba jest minimum.

 

Mysle ze tez bym wolal 18, ale szeroko.

No właśnie dylemat czy 18 i koła 265 czy 19 i 245 widze zdania są podzielone  :mellow: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jezdzisz na codzien i nie masz aspiracji zeby co drugi weekend jechac na tor i uzywasz auta bardziej cywilnie to kup sobie 19. Natomiast jezeli wiesz ze auto bedzie upierdalane na torze i chce isc w osiagi auta to 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja jeżdżę na co dzień a i 245 będzie w sam raz na wolnossaka a w razie co zimówki mam 18 tylko opony przerzucić żeby tylko jeszcze felgi fajnie wyglądały Dzięki wszystkim za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Felgi już na samochodzie dziś miałem trochę czasu więc porobiłem foto jak dla mnie bomba teraz tylko na rant uważać i cieszyć oko  :dribble:post-96746-0-25861300-1460830535_thumb.jpgpost-96746-0-18051200-1460830553_thumb.jpgpost-96746-0-10330300-1460830582_thumb.jpg  Przednie tulejki dyfra też zmienione na poliuretanowe w następnej kolejności lakiernik i musimy się rdzy pozbyć z tylnych nadkoli bo wstyd :(

Edytowane przez mmati9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze maskę masz te sama co ja. Zapinki na nią tez mam podobne Sparco ale ich nie montowalem bo nie wiedziałem czy jak zacznę wiercic dziury w carbonie czy nie zrobią się pajączki. Jak to u Ciebie wygląda z tymi zapinkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w dół i będzie miód.

Myślałem nad tym przy zmianie tylko nie wiem jak to będzie z jazdą po naszych polskich drogach ale może jak będę miał chwilę to trochę opuszczę niżej

Z ta maską i tymi felgami wygląda mega !!

Osobiście te lotki na tylnym spoilerze zbyt ociężale wyglądają...

Zapomniałeś napisac maska felgami i ramka rejestracji :P Lotka mi będzie pasowała do maski dyfuzora i dokladki karbonowej a przynajmniej mam taką nadzieję

Widzę ze maskę masz te sama co ja. Zapinki na nią tez mam podobne Sparco ale ich nie montowalem bo nie wiedziałem czy jak zacznę wiercic dziury w carbonie czy nie zrobią się pajączki. Jak to u Ciebie wygląda z tymi zapinkami?

Z tego co widziałem te zapinki są montowane na 3 wkreciki no i tak jak piszesz wiercone dziury u mnie nic się nie podzialo żadnych śladów pajaczkow ani niczego podobnego, ale jak to gość robił to nie wiem, ta maska przynajmniej u mnie nie jest super spsowana trochę zapinki dociskają ale jak ja zamontowalem po zimie to coś mi prawa strona z przodu odstaje a u Ciebie ładnie leży ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leży super jestem z niej bardzo zadowolony i nawet nie bije przy większych prędkościach dlatego zrezygnowałem póki co z zapinek choć wiadomo ze jakby były czułym się pewniej przy porządnych predkosciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyszło :) Polecam się na przyszłość xD

Wielkie dzięki za pomoc i szybką transakcję :) w razie czego będziemy w kontakcie

U mnie leży super jestem z niej bardzo zadowolony i nawet nie bije przy większych prędkościach dlatego zrezygnowałem póki co z zapinek choć wiadomo ze jakby były czułym się pewniej przy porządnych predkosciach

To może sproboj zacząć od malutkiego wiertelka i stopniowo coraz większe i pod wkreciki tez przewiercic wczesniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapodaj jakieś foto jak to wygląda u Ciebie z bliska od zewnątrz i wewnatrz

Coś takiego, wiertło jednak Nie miało z tym nic wspólnego ale według mnie delikatnie przewiercic bez dociskania zbyt mocno przynajmniej ja bym tak zrobił :)

post-96746-0-28580200-1460896316_thumb.jpg

post-96746-0-75016800-1460896337_thumb.jpg

Edytowane przez mmati9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie jakies zaluzje w tych otworach zeby woda nie leciala do srodka? Mowie o wentylacji nie zamknieciu oczywiscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii jak garażujesz auto. Jak Cię w trasie złapie deszcz to wpadnie Ci parę kropli i zanim gdziekolwiek dojdzie to wyparuje pod wpływem dużej temperatury. Ja po dużym deszczu jak otwieram maskę to mam 2-3 krople na osłonie silnika nie wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii jak garażujesz auto. Jak Cię w trasie złapie deszcz to wpadnie Ci parę kropli i zanim gdziekolwiek dojdzie to wyparuje pod wpływem dużej temperatury. Ja po dużym deszczu jak otwieram maskę to mam 2-3 krople na osłonie silnika nie wiecej

Nigdy tego nie sprawdzałem ale skoro tak mówisz to się bardzo cieszę jedynie podczas mycia trzeba w miarę możliwości uważać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z myciem można sobie jakoś poradzić, a jak pojedziecie gdzieś na kilka dni gdzie nie ma garażu... No ale może przesadzam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem zostawialem samochód na kilka dni na lotnisku i na te okazję kupiłem pokrowiec ma auto i jest git. Z myciem nie ma problemu byle nie walić karczerem prosto w dziury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...