Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] otwarcie drzwi po rozładowanym akumulatorze - nie działa pilot ani otwieranie kluczykiem


joeblack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam Micrę K12 z centralnym zamkiem bezkluczykową.

Sprawa wygląda także samochodzik stał na dworze i rozładował się akumulator.

Przyciskam przycisk na pilocie cisza,

Przyciskam przycisk na klamkach i klapie bagażnika cisza.

Zdjęcie zaślepki na klamce kierowcy włożenie kluczyka i przekręcenie  też cisza - jedna strona i druga strona... moge kręcić i cisza.

 

Pytanie - jak dostać się do autka?

 

Jak otworzyć klapę maski, aby podładować akumulator?

Pozdrawiam

Joe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczykiem powinieneś otworzyć zamek bez problemu, choć trochę z oporem bo nie działa siłownik.. Spróbuj raz jeszcze zdecydowanie ale z wyczuciem, powinno się udać. Przy czym otworzysz tylko zamek otwierany, pozostałe nie zareagują bo nie działają siłowniki a zatem nie będzie żadnych odgłosów otwierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie otwierałem drzwi z systemem bez kluczykowym , ale wydaje mi się że powinny się otworzyć dane drzwi gdy otworzysz ich kluczykiem mechanicznie przekręcając bębenkiem pod zaślepką , nie ma zasilania więc pozostałe nie działają i cisza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , zamek kierowcy przekręcić w prawo i  powinny się  otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, jednak moja inteligencja próbowała otworzyć zamek w lewo a nie w prawa. Wystarczyło przekręcić energiczniej i drzwi otwarte.

Aku naładowany wszystko śmiga... prawdopodobnie otworzył się bagażnik czego nie zauważyłem i rozładował aku - mam uszkodzony ten cudny mikrostycznik i co jakiś czas się otwiera samoczynnie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...