Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Uszczelki pokrywy zaworów Almera N16


Gość Martenzyt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Czy możecie mi powiedzieć jak nazywają się fachowo okrągłe uszczelki wokół "rurek" w których znajdują się świece?
Słyszałem, że dobrze jest je wymienić podczas wymiany uszczelki pokrywy zaworów i odmy, a nie potrafię znaleźć nigdzie takowych bo nie wiem jak na prawdę się nazywają. Prawdopodobnie chodzi o tą uszczelkę ze zdjęcia. Jeżeli mogę jeszcze prosić żeby ktoś wyszukał takie uszczelki w sklepie internetowym to będę wdzięczny.post-97362-0-80706400-1454179211_thumb.jpg
Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Chyba uszczelniacze gniazd świec. W sklepie sam nie znalazłem trzeba z A mówić oryginały z aso tak powiedzieli mi w sklepie cena za sztukę około 30 zł. Zrezygnowałem i wymieniłem tylko tą dużą i malutką prostokątna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występuje tylko to. Bynajmniej w tej hurtowni nigdy o czymś takim nie słyszeli. http://www.4cars.pl/samochodowe/NISSAN,ALMERA,ALMERA_II_Hatchback_N16,2003,14783,Uszczelki,Uszczelki_pokrywy,Zestaw_uszczelek_pokrywy_zaworow,0.php#top

Przecież gniazdo powinno być uszczelniane podkładką która jest na świecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...