Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakubowe 350Z Single Turbo by Coobcio - 530KM & 700Nm


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ulicznego zapierdalaka w wersji 530KM jutro będziemy upalać w Jastrzebiu - ktoś chętny podłącza się pod imprezę :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poupalane :P

Krzyś się trochę podszkolił, zabawa była dobra - jakąś kamerkę trzeba wsadzić by onbordy wychodziły jak tato z córą zapiepszają :)

Pośmigałem Turbo Zetką krzysia to na ten tor zdecydowanie krótsze przepłożenia by się przydały no i trzeba wzmocnić heble oraz dołożyć drugą chłodnicę oleju, także pomyśleć o lepszym schładzaniu wody...

 

Do głowy mi przyszły wyloty na maskę coby pod nią chłodniej było.

Jak wam się widzi takie coś:

revolutnion_zpsrexnvvvd.jpg

 

W Sumie tor Jastrzab nalezy do najbardziej wymagających torów u nas jeśli chodzi o grzanie się auta, na Poznaniu i w Ułęzy więcej prostych i ciężej o takie widoki jak w Krzysiowej Zetce po 6-7km jazdy z Coobciem za kierwonicą:

20160402_130225_zpsofxnymeg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy męską tarcze i klocek będzie git

Ale zabawa z tobą była za***ista , szkoda że nie nagraliśmy jak jedziłeś jako instruktor.

Na tym zdjęciu jest hak przedni tak jak bym widzał w swoim

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poupalane :P

Krzyś się trochę podszkolił, zabawa była dobra - jakąś kamerkę trzeba wsadzić by onbordy wychodziły jak tato z córą zapiepszają :)

Pośmigałem Turbo Zetką krzysia to na ten tor zdecydowanie krótsze przepłożenia by się przydały no i trzeba wzmocnić heble oraz dołożyć drugą chłodnicę oleju, także pomyśleć o lepszym schładzaniu wody...

 

Do głowy mi przyszły wyloty na maskę coby pod nią chłodniej było.

Jak wam się widzi takie coś:

revolutnion_zpsrexnvvvd.jpg

 

W Sumie tor Jastrzab nalezy do najbardziej wymagających torów u nas jeśli chodzi o grzanie się auta, na Poznaniu i w Ułęzy więcej prostych i ciężej o takie widoki jak w Krzysiowej Zetce po 6-7km jazdy z Coobciem za kierwonicą:

20160402_130225_zpsofxnymeg.jpg

Wloty fajne, u mnie tez przydaloby sie jakies dodatkowe chlodzenie, szczegolnie w zderzaku...

 

Świetne tez wyglada poszerzenie tylu.

 

A u Krzyska zaciski od Infa są? Czy jakies inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

370Z/Infiniti G37 tzn. Akebono na dobrym klocku myślę że sobie poradzą i jak sie nawiewy zapoda.

 

No myśląc o jeździe na torze koniecznie trzeba dwie chłodnice oleju zapodać tak jak to kiedyś robiłem w GTI-Rach:

IMG_3046_zps9hyognpc.jpg

 

Przy przedostatnim projekcie dmuchniętej Zetki wspawałem chłopakowi miejsce na hak tak:

12884538_1773194539570386_2015248206_n_z

 

 

Absolutnie w żadnym stopniu nie zasłania chłodnicy wody 

12910129_1776943945862112_1223340067_n_z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska fajn tylko jak to myc żeby woda nie dostawała sie pod maske...ja mam maske z wlotami ale właśnie tego problemu jeszcze nie rozwiązałem. Albo co np jak deszcz intensywnie pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem tak i obym nigdy z niego nie kożystał c49130a515982fcdmed.jpg

ee555b5b7cc2e200med.jpg  

Edytowane przez jarek1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czas na mały update, PT6766 z żeliwkiem .63:

PT6766%20vs%20gt3581_zpsu4w5t28d.jpg

 

PT6766%20vs%20gt3582%202_zpsvpbepwfg.jpg

 

20160425_221405_zpseg2h4yqa.jpg

 

No i wstepny pomiar bez strojenie i bez obciążenia:

350z%20poznaniaczek%20base%20boost%20pt6

 

Jak na 0,8 bara (najmniej ile może nadmuchać) to ciekawie się zapowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych waszych postach to zaczynam mieć chęć na zetkę. Tylko nie wiem czy kobieta da mi kasę :)

A można zrobić wersję 4 osobową? Może jakieś siedzenia w bagażniku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobi tak jak ja planuje. Dupowoza sprzedajesz i kupujesz 350z a kobiecie jakiegos nieduzego hatchbacka, np. Mazda 3. Bez gadania! ;)

 

Fajna czarnulka Jakub :) Ciekaw jestem jak taka moc sie sprawdzi na torze, zwlaszcza takim kretym jak Jastrzab. Delikatnie z gazem na wyjsciu albo jakas dobrze ustawiona sportowa kontrola trakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R888 na przód poklasc bo teraz niewystarczajace T1 Sport siedza, dołożyć drugą chlodnice oleju i będzie bajka :)

Na Poznań idealnie będzie a na kretym jastrzebiu turbodziura ciut spowalnia...

Okolica 100KM dołożona, tak teraz się to odpycha:

 

Dzień dobry i dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę EBC firmy APEXI?

Czy Coobcio o takim tez do mnie mówiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...