Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[T32] Fabryczne audio


devilde
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem odświeżyć temat. Czy ktoś zna jakąś dobrą firmę w Łodzi lub okolicach, która wymieni przednie głośniki i wytłumi drzwi w iksie.

Mam jeszcze jedno pytanie - czy jest jakiś lepszy zamiennik do systemu 4 kamer - chodzi mi o wymianę samych kamer w celu polepszenia obrazu.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam jeszcze jedno pytanie - czy jest jakiś lepszy zamiennik do systemu 4 kamer - chodzi mi o wymianę samych kamer w celu polepszenia obrazu.

Dzięki

Tak, oczy dookoła głowy.

Co Ty w nowym, miarę nowym aucie, chcesz wymieniać kamery? Jeszcze kilka lat temu, nikt nie myślał o kamerach, a teraz oczekuje się HD. Czym jeździłeś wcześniej, że taki kiepski obraz jest wg Ciebie? Moim zdaniem, jako wspomagacz kierowcy, spełnia zadanie i tyle.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem odświeżyć temat. Czy ktoś zna jakąś dobrą firmę w Łodzi lub okolicach, która wymieni przednie głośniki i wytłumi drzwi w iksie.

Mam jeszcze jedno pytanie - czy jest jakiś lepszy zamiennik do systemu 4 kamer - chodzi mi o wymianę samych kamer w celu polepszenia obrazu.

Dzięki

Na jakie głośniki przednie bedziesz chciał wymienić?

Ja planuję z wiosną zająć się samemu wytłumieniem wnętrza 

Ostatnio wyceniałem koszty materiałowe mat butylowych i pianek na komponentach AB i StP:  podłoga / bagażnik/boczki/nadkola/drzwi. i wyszło ok.  1 500 PLN, ale można  przy  tym popłynąć na dużo więcej.

W przypadku drzwi należy przyjąć średni koszt materiału na poziomie ok. 250-300 PLN/komplet  x 2

Edytowane przez szybkicus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki jeszcze nie wybrane, na razie rozpoznaję cenowo i technicznie. Kamer nie wymieniam tylko pytam, czy jest taka możliwość. Fakt, ze samochód względnie nowy (2 lata) ale to nie zmienia faktu, że obraz z kamer jest badziewny, choć coś tam dają. Pytam o możliwość podpięcia innych kamer ale nie na siłę i w zależności od kosztów. Bardziej myślę o wytłumieniu drzwi i ewentualnej zmianie głośników ale to też później najpierw trochę pojeżdżę na tym co jest. Zresztą samochodem codziennie będzie jeździła żona, ja przy dłuższych wyjazdach i jak jedziemy gdzieś razem więc osobiście jakiegoś mega parcia na zmiany na razie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Pierwszy post

Jakiej max. wielkości pendrive z muzyką jest obsługiwany?

Kupiłem 64GB, ale widzę że jednak za mały i zastanawiam się nad 128GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Chyba mam problem z fabrycznym radiem mianowicie gubi mi sygnal stereo i po minucie, dwóch słuchania dźwięk staje sie taki przytłumiony , pomaga ponowne naciśnięcie zaprogramowanej stacji ale po chwili znowu to samo . Próbowałem wł-wył RDS i TA nic to nie daje. Samochód ma pół roku model przed FL .

Ktoś mial coś podobnego ?

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Dam znać po wizycie w ASO.

Byłem dzisiaj w serwisie , jesli sa jakieś problemy z radio to pierwsze co robią to aktualizację która trwa 70min ale nie bylo dzisiaj gościa od tej roboty ( sobota) . Podobno mam jeszcze jakieś oprogramowanie z 2013 roku :( a samochód z 2017 .....Przy okazji odebrałem aktualizację nawigacji map .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znać co tam wymyślą jeśli aktualizacja nie pomoże, a co do map to chyba też cudów jeszcze nie ma, i tylko tak mówią, że aktualizacja poszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką karte dostałem.

Mapy podobno sa z grudnia 2017 i ta karta i tak by na mnie czekala jako pierwsza aktualizacja czy odebral bym ja teraz czy np. w lipcu nic innego bym nie dostal .

Oczywiście dam znać co z radiem po aktualizacji bo dzisiaj jade .

post-107242-0-88521800-1519042178_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mam pytanie do carp22 czy wgrali Ci to nowe oprogramowanie w serwisie ? A jak tak to czy zostały po wgraniu twoje ustawienia radia czy nie ?

Edytowane przez flash72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wgrali wczoraj nowy soft . Ustawienia radia zostaly te same jedynie język do zmiany i nawigacji nie widział i musialem wyjąć karte z nawigacji i włożyć jeszcze raz .

Edytowane przez carp22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam takie pytanie. Czy w T32 Tekna wersja po FL da się też uruchomić jakąś kombinacją ukryte menu serwisowe aby zmieniać zaawansowane parametry audio ?

Edytowane przez 3mka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

nie wiem czy w dobrym wątku ale nie mogłem znaleźć info w innych,

czy w T32 jest możliwość regulacji głośności dźwięku powiadamiania o połączeniu tel?

Obecnie mam tak tak głośno że jadąc i w tle gra radyjko to jak ktos do mnie zadzwoni to mało zawału nie dostaje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, moze byc to powiazane z dzwiekiem rozmowy -glosnosc.

Moze zmniejsz glosnosc rozmowy przez bluetooth i sprawdz czy o to Ci chodzilo

Drugie rozwiazanie to zmniejsz glosnosc w tel polaczen po bluetooth - pewnie masz na max wiec i glosno powiadamia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, berto napisał:

Witam,

nie wiem czy w dobrym wątku ale nie mogłem znaleźć info w innych,

czy w T32 jest możliwość regulacji głośności dźwięku powiadamiania o połączeniu tel?

Obecnie mam tak tak głośno że jadąc i w tle gra radyjko to jak ktos do mnie zadzwoni to mało zawału nie dostaje.

Pozdrawiam

Mam to samo w Kaśce,miałem się za to zabrać ,ale zawsze szkoda czasu.

Ale da się to ustawić bo w poprzedniej miałem ciche powiadamianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koledzy czy ktoś z Was dowiadywał się jak to jest z wymiana fabrycznego radia ? Chodzi mi o możliwości aby nie stracić gwarancji. Widziałem, ze są dostępne radia obsługujące wszystkie funkcje razem z kamerami 360 . Dla mnie fabryczne radio to tragedia i do pełni szczęścia chciałbym je wymienić na godne auta z 2018 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie tniesz przewodów,a wymiana jest plug&play to nie stracisz gwarancji,co zazwyczaj sugerują serwisy,chcąc zarobić na wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Widzę że temat dotyczy audio, mam więc pytanie dotyczące radia, model T 32 z 2017 r. Od początku mnie to denerwowało, trochę się przyzwyczaiłem ale temat mnie ciągle nurtuje. Chodzi o to, że zmiana stacji zaprogramowanych pod 1,2,3 ... itd w radiu  nie jest tożsama ze zmianą stacji na kierownicy za pomocą + i -. Ciekawi mnie czy może pojawiła się nowsza wersja oprogramowania radia. Może ktoś ma jakiś pomysł. Pozdrawiam 

Edytowane przez wojciechu11
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 26.04.2018 o 08:28, 3mka napisał:

Mam takie pytanie. Czy w T32 Tekna wersja po FL da się też uruchomić jakąś kombinacją ukryte menu serwisowe aby zmieniać zaawansowane parametry audio ?

Podbijam ponownie to pytanie. Chętnie pogrzebałbym w ustawieniach zaawansowanych audio. W tej chwili, kiedy wchodzę w menu serwisowe (setup+ gała w lewo, prawo, lewo lub jakoś tak) niestety takich opcji tam (chyba) nie ma... 

Edytowane przez seta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...