Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nv200 van 2013r. zmiana radia


wojtas29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam w nv200 takie radio,  bez navi i chciałbym zmienic na to z nawigacja

Zaliczam zdjęcia.

Czy mogę to zrobić tak po prostu?

Czy trzeba logować to radio do komputera w aucie itp.

Jeżeli trzeba to czy tylko service czy może wystarczy kupić jakiś kabel odb2

 

Dzięki i pozdrawiam

 


Ps

Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie, mam kamerę cofania w lusterku

post-97658-0-98934100-1455476647_thumb.jpg

post-97658-0-21717800-1455477070_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czeslaw4

Witam

Ja robiłem podobną przekładkę ale w odwrotnym kierunku. Zmieniałem tą, którą chcesz zamontować Nissan Connect, na stację GMS z AutoMapą.  Sam tego nie zrobisz. Ja pojechałem do warsztatu elektronicznego i za 150 zł mam to zrobione profesjonalnie. Potrzebne są różne adaptery i przejściówki.

Kodować z komputerem nie potrzeba.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czeslaw4

Witam

Bo ta stacja Nissan Connect nie ma języka polskiego. Korzystałem w niej z rosyjskiego ale nie to było główną przyczyną.

Głównie zadecydowało to, że mapy są nieaktualne. Przykładowo, miałem mapę, wydanie 2011/12 rok kupioną wraz z samochodem w salonie w 2011 r. Okazało się, że pokrycie Polski jest aktualne co najmniej z przed dwóch lat.

Po drugie, w ustawieniach, nie ma możliwości ustawić aby nawigacja omijała drogi gruntowe i chciała mnie prowadzić niejednokrotnie po takich drogach, gdzie trudno przejechać ciągnikiem.

Po trzecie, adresy budynków nie pokrywają się z rzeczywistością.

Po czwarte, nową mapę Nissan wydaje co dwa lata i są bardzo drogie, w granicach 800 - 1000 zł. Aktualizacji map przez internet nie ma. Są aktualizacje, ale tylko punktów POI i radarów, a mapę trzeba kupić nową.

W związku z powyższym kupiłem taką: http://www.gms.pl/pl/_sp/148/gms_6321_smart_i-mode/i jestem bardzo zadowolony.

Nissan Connect sprzedałem na Allegro.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

co by nie mówić brzmi to co najmniej sensownie.

Czy to radio które pokazałeś współpracuje z pilotem na kierownicy?

Czy współpracuje z usb i aux?

Czy da się do tego podpiąc miokrofon który jest wbudowany oryginalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czeslaw4

Witam

Wszystkie przyciski w kierownicy działają z tym urządzeniem.

Tak, współpracuje z USB i AUX.

Co do mikrofonu, to u mnie zamontowany został ładnie przy lusterku mikrofon od urządzenia, bo majster nie miał akurat w tym czasie przejściówki. Mimo to mikrofon ten jest bardzo czuły i rozmawia się przez Bluetooth swobodnie.

Jest to stacja multimedialna i ma wszystko co potrzebujemy. Nawet można podłączyć kamerę cofania.

 

Kliknij sobie na stronie którą Ci podałem, odnośnik "Dane techniczne" i wszystko będziesz wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...