Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Awaria kamery cofania


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem temat bo mnie to chyba dosięgło .kamera cofania pokazuje w czarno-białej tonacji i czasami przestawia obraz połowa z góry jest na dole i odwrotnie,a środek przecięty grubą linią.Próbowałem to jakoś w ustawieniach ruszyć ale nic to nie dało.Miał ktoś taki przypadek? Niekoniecznie w Qashqai'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że poczynając od drugiego roku użytkowania ten samochodzik zaczyna się rozkładać. :D

Czyli nie tylko silniki na jeden sezon, ale reszta też. ;)

Ops, mój też już wkroczył w drugi rok. :o

No to Jacku co? Serwis znów. :( Może jeszcze ewentualnie odłącz akumulator na kilkanaście minut, a może się "zresetuje". Choć raczej wygląda to na jakieś uszkodzenie kamerki.

Przy okazji wizyty w serwisie zapytaj czy ktoś przypadkiem nie nęka ich mailami dziwnej treści. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Oni mają mnie już dość.Ostatnio jak wszedłem to od razu padło...Co się znowu stało!? .ZNOWU!  Czujesz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej nikt nie pobije,z ostatnim autem byłem 13 razy w ciągu roku w serwisie(i dlatego się go pozbylem tydzień przed końcem gwarancji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Członki opadają. :D

A wydawało mi się przez chwilę, że serwisy Nissana wybijają się jednak ponad przeciętność w porównaniu do serwisów innych marek.

 

Kiego, jak żeś to zrobił, że rzutem na taśmę udało Ci się sprzedać? Omamiłeś kupca wizją, że auto jest jeszcze na gwarancji, a wcześniej spaliłeś książkę serwisową? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej nikt nie pobije,z ostatnim autem byłem 13 razy w ciągu roku w serwisie(i dlatego się go pozbylem tydzień przed końcem gwarancji)

Kiego,bardzo niewiele mi do Ciebie brakuje....a dopiero połowa lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ręce opadły i nic mi się nie chce :thumbsdown:  :(


Nie wiem,czy to jedno ma związek z drugim,ale opiszę Wam co się działo.

Otóż! W telefonie mam cały czas BT wyłączony.Testuje nowszy soft w NCII. I tak jak poprzednio po około miesiącu,może dwóch,radio zaczęło pokazywać rogi....A konkretnie wyłaczylo się w czasie jazdy,po chwili sie włączyło samo,ale na innym zakresie.Gdy chciałem zmienić,nie dało się,jak poprzednio,przed zmianą softu w NCII.Więc wyłączyłem sam,po chwili jak wiadomo samo sie załączyło....ale bez głosu! Zakresy można było zmieniać,potencjometr pokazywał zmiane (działał) ale głosu  nie było.I znowu wyłączyłem,samo się załaczyło...i było już OK! Po dwóch godzinach postoju,odpał i do tyłu...na slepo!Kamera prawie nie działa...ręce opadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ,że ktoś to przerabiał ,obraz na pół i krecha.To już było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem tak

Tutaj gdzie mieszkam obowiązują troszkę inne standardy i odsprzedalem auto dilerowi po cenie rynkowej(a nawet dostałem małą górką,czyli 2 lata serwisu za free na nastepne auto)

Generalnie problem sie zaczął jak mi się na wakacjach spalił rozrusznik we Francji,naprawili to namiejscu ,ale to był początek długiej drogi pod górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ,że ktoś to przerabiał ,obraz na pół i krecha.To już było!

No właśnie ,też to kojarzyłem,ale nie mogłem znaleźć.Co do kamerki,to po nocy się motyka wzięła i naprawiła! Cuda panowie,cuuudaaa!

A tak na poważnie,wczoraj jeździłem cały dzionek i autko stało na dworku w deszczyku i bidulka zamoczyła się,taka to jest moja teoria.Dzisiaj może znowu będzie pogoda beee to się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem tak

Tutaj gdzie mieszkam obowiązują troszkę inne standardy i odsprzedalem auto dilerowi po cenie rynkowej(a nawet dostałem małą górką,czyli 2 lata serwisu za

Chym ,i u nas za moją "szkaradę" dealer daje mi sensowne pieniądze + rabat lojalnościowy + dodatkowe dwa lata (na sumy standard) wiec nie jest tak źle ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Manixio z Twoich wpisów aż w oczy bije miłość do Nissana. ;)

Niech mnie Grzmot grzmotnie jeśli mylę się, że masz już wpłaconą zaliczkę na nowego QQ 1.6 DIG-T. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaklepany jeno ;)

Co nie zmienia faktu ,że szukam nadal i nawet cx5 wrócił do gry.

Z Nissan em mam najbardziej komfortową sytuację i serwis "swój" A po co szukać nowych wrogów; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niech mnie Grzmot grzmotnie jeśli mylę się, że masz już wpłaconą zaliczkę na nowego QQ 1.6 DIG-T. :D

14557197653878.jpg:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idź tą drogą. Kup tańszego, a lepiej wyposażonego QQ, a nadwyżkę pieniędzy przepij.

Najlepiej z colinsem. :D

Zaklepany to tecna 1.6 + szklany dach i grzana szyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Colinsie....nie chcą pić z Tobą . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odbiorze zalecam posprawdzanie plastików,popukanie i czy wszędzie są podociskane a polecam z autopsji, nie sprawdziłem i za karę czekam już 3 tydzień na wymianę plastiku na tylnej klapie, uszkodzony zaczep przy niechlujnym składaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklany dach jak na razie to mnie tylko rozprasza,zwlaszcza gdy jadę wieczorem ale grzana szyba sprawdza się swietnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jadąc za kierownicą, to tego nieba za wiele nie widać nad głową.

No chyba, że jeździmy w pozycji "na leżąco", to wtedy gwiazdy przeszkadzać mogą.

Mi osobiście nie przeszkadzają, gdyż zamiast wspomnianej pozycji, preferuję pozycję "zimny łokieć" więc szklany dach w tej technice jazdy nie rozprasza. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle przeszkadza,co rozprasza.Kaszalot to auto zony więc jadę nim raz,dwa razy w ciągu dnia i dlatego jeszcze zwracam na to uwagę.

A tak z innej beczki ma ktoś pojęcie dlaczego fotki mi się nie ładują do załączników?

Edytowane przez kiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz jeszcze za mało postów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...