Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła przeciw mgielne


Miras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pękło mi szkło od prawego przeciw mgielnego czy to jest cała lampa czy można tylko samo przednie szkło wymienić. Serwis ceni się koło sześciu stówek za całą lampę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samego szkiełka nie dokupisz do żadnej lampy.

Pozostało szukać używek, choć do tego auta to raczej wątpliwe.


Tu jest cena porównywalna jak w serwisie https://partsouq.com/en/catalog/genuine/unit?c=Nissan&ssd=%24HQARW1d0AAEDAkg0JTdoUGFWXAEMWToSWA%24&vid=5306&cid=10&uid=158244

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy inne modele nie mają takich samych lamp.Np.te u mnie pasują jeszcze do czterech modeli nissana .A numery są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj tu;

Zadzwoń pod numer 506982330, drugi numer 693152109 i e-mail cezar.n@onet.pl, adres Wygnanów 148, 21-306 Czemierniki, firma AUTO-NISSAN Częci Samochodowe Cezary Nieznajek.  Facet rozbiera Nissany i jest bardzo kompetentny co do wiedzy o tych autach z podziałem na roczniki nawet. Zamówione części w rozsądnych cenach wysyła kurierem pod dowolny adres. (Nie za bardzo odpowiada na e-maile, nie ma czasu ich przeglądać, lepiej dzwonić)

On Ci powie co od czego, o ile wogóle, coś pasować będzie a i kupić tam można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co proponować zakup na ebay-u + wysyłka za niebotyczne pieniądze skoro na allegro za komplet dwu lamp z mocowaniem i wysyłką 110 PLN można zapłacić.

http://allegro.pl/nissan-almera-n16-halogen-lampa-przeciwmgielna-kpl-i5127905528.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Drodzy użytkownicy J11, proszę o informację, czy tylne przeciwmgielne jest jedno czy dwa? U mnie świeci tylko lewe a nie chcę się ośmieszyć w serwisie zgłaszając brak prawego. Trzy dni temu auto odebrane z salonu i dopiero teraz przy sprawdzaniu funkcjonalności dało mi do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno - jak w wielu. W niektórych - chyba ASTRA III albo IV, nawet w drugim była żarówka (ale nie wiem czy poprzedni właściciel nie wsadził), ale brak było kabelków zasilających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno - jak w wielu. W niektórych - chyba ASTRA III albo IV, nawet w drugim była żarówka (ale nie wiem czy poprzedni właściciel nie wsadził), ale brak było kabelków zasilających.

Kolega w Astrze II miał kabelki ale nie było żarówki,wsadził żarówkę i ma dwa przeciwmgielne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...