Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Doniesienia prasowe


Crith
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sensu się teraz nad tym zastanawiać. ;) Wtedy warunki były inne, a teraz rabaty są zupełnie inne z racji tego, że wchodzi nowy model.

 

Ja się nie zastanawiam, mam auto i jeżdżę. Ale co do upustów przez FL, to racja. Można znacznie zaoszczędzić... lub poczekać i zaoszczędzić przy sprzedaży. Zresztą kto wie jak długo będzie dane pojeździć danym autem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jak na wyjściową. W 2016 wyłożyłem za Xa 115k. 1.6PB, 7miejsc, navi, kamery, pakiet bezpieczeństwa, alarm ( bezsensowny zakup ), okno panoramiczne ( kolejny bezsens ). To raptem 35k więcej, odejmując dodatki których dzisiaj bym nie zamowil, wychodzi naprawdę nieznacznie więcej za auto większe, IMHO zgrabniejsze i drobnostka, made in japan

 

W tej chwili można jeszcze kupić X-a 1.6T w wersji N Vision z 2016 za 105 tys PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy "sens" w tym przypadku?

To przecież gadżet, bajer, który ma się tylko i wyłącznie podobać.

Podobnie można napisać, że alufelgi 18-19" nie mają "sensu" (bo przecież można jeździć na stalowych 16-tkach),

Tak samo cała masa innych rzeczy zmieniających wygląd lub dodających jakieś średnio potrzebne "bajery".

Po co wszędzie szukać sensu i opłacalności? Niektóre rzeczy to kwestia gustu.

Akurat w przypadku panoramy, można.

W sloneczne dni, odslonisz dach, nawet jak masz okulary, potrafi razić z góry po oczach, odsuniesz w mieście, stojąc na światłach czy jadąc za innymi autami, wdychanie spalin gwarantowane. Jedyne co, w zimie, na jesieni, można doświetlić wnętrze jak ktos lubi. Co do pasażerów, ile czasu poświęca na podziwianie rozgwieżdżonego nieba, o ule akurat sie trafi... Dodatkowo, co ważne dla wysokich, w środku jest odczuwalnie niżej. Wiem, o gustach się nie dyskutuje, ale ten dodatek... można objechać ;) i bez żalu zrezygnować czy celowo nie wybierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku panoramy, można.

W sloneczne dni, odslonisz dach, nawet jak masz okulary, potrafi razić z góry po oczach, odsuniesz w mieście, stojąc na światłach czy jadąc za innymi autami, wdychanie spalin gwarantowane. Jedyne co, w zimie, na jesieni, można doświetlić wnętrze jak ktos lubi. Co do pasażerów, ile czasu poświęca na podziwianie rozgwieżdżonego nieba, o ule akurat sie trafi... Dodatkowo, co ważne dla wysokich, w środku jest odczuwalnie niżej. Wiem, o gustach się nie dyskutuje, ale ten dodatek... można objechać ;) i bez żalu zrezygnować czy celowo nie wybierać

Ja akurat jestem wielkim zwolennikiem panoramy,akurat w QQ jest nie otwierany i to mnie nie zadowala.Nikt mnie nie przekona że jadąc z otwartym dachem mając wiatr we włosach nie jest super.A wczesną wiosną użycie szyberdachu jest lepsze niż klima. Od jakiegoś czasu kryterium do wyboru auta jest właśnie posiadanie szyberdachu,QQ nie posiada go otwieranego nad czym boleję.

Edytowane przez zbyszek1971
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem wielkim zwolennikiem panoramy,akurat w QQ jest nie otwierany i to mnie nie zadowala.Nikt mnie nie przekona że jadąc z otwartym dachem mając wiatr we włosach nie jest super.A wczesną wiosną użycie szyberdachu jest lepsze niż klima. Od jakiegoś czasu kryterium do wyboru auta jest właśnie posiadanie szyberdachu,QQ nie posiada go otwieranego nad czym boleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi, tyle zdań.

PS z wyboru jestem łysy więc ten wiatr we włosach mnie nie przekonuje ;D poza tym, wolę mieć kilkanaście decybeli ciszej przy zamkniętym dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje założenie.

bo kto trochę pojeździć z odsłonięty dachem nie będzie chciał jeździć bez niego.

z góry skazane jest na nieprawdziwość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim wietrze we włosach piszecie? Przecież w QQ jest tylko szyba na dachu, bez możliwości otwierania.

Ja na to nie zwracałem uwagi przy zakupie. Wręcz miałem wątpliwości co do możliwości przeciekania itd.

Egzemplarz (z placu), który chciałem po prostu to miał. Więc jest.

Ludzie, którzy jeździli samochodem zwracają na to uwagę w pozytywnym znaczeniu.

Ale ja siedząc na miejscu kierowcy szczerze mówiąc tego nie zauważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku panoramy, można.

W sloneczne dni, odslonisz dach, nawet jak masz okulary, potrafi razić z góry po oczach, odsuniesz w mieście, stojąc na światłach czy jadąc za innymi autami, wdychanie spalin gwarantowane. Jedyne co, w zimie, na jesieni, można doświetlić wnętrze jak ktos lubi. Co do pasażerów, ile czasu poświęca na podziwianie rozgwieżdżonego nieba, o ule akurat sie trafi... Dodatkowo, co ważne dla wysokich, w środku jest odczuwalnie niżej. Wiem, o gustach się nie dyskutuje, ale ten dodatek... można objechać ;) i bez żalu zrezygnować czy celowo nie wybierać

 

Coś ci się pomyliło chyba z szyberdachem.

W Auto Szmacie był kiedyś test mniejszej wysokości z i bez okna dachowego. Qashqai i kilka innych modeli miało najlepszy wynik: różnica 1cm, gdy najgorsze miały i 5 cm.

1cm - to prawie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale to nie jest prawie nic gdy Ci go brakuje. :P

 

A to fakt - odkryłem to gdy próbowałem założyć zeszłoroczne spodnie gdzieś zapodziane na dnie szafy hihihi.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie przez szyberdach zakładałeś??? ;)

Niezła impra musiała być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ci się pomyliło chyba z szyberdachem.

W Auto Szmacie był kiedyś test mniejszej wysokości z i bez okna dachowego. Qashqai i kilka innych modeli miało najlepszy wynik: różnica 1cm, gdy najgorsze miały i 5 cm.

1cm - to prawie nic.

Tu bardziej odnosilem sie do tego wiatru we włosach.

Co znaczy Qashqai i kilka innych modeli miało najlepszy wynik?? Wszystkie razem miały taki wynik i w stosunku do czego?

Akurat AŚ mało wiarygodne dane podaje, podobnie było kiedyś z ichnimi pomiarami pojemności bagażników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...