Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światła Pilotowe na dachu


szmolik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowy nie ma co ukrywać, kupiłem swojego T31 tydzień temu. Mam wersje z relingami na dachu, w których są światła pilotowe z żarówkami E11. Przy sprawdzaniu auta świeciły tak, że aż oślepiły mojego kolegę. W tym momencie przestały działać. Nie wiem czy robię coś źle i czy jest jakiś patent na ich uruchamianie (czy muszą być włączone np. mijania lub przeciwmgielne jednoczenie itp. Myślałem, że uruchamia się je przyciskiem obok esp i spryskiwaczy do lamp, jednak po naciśnięciu przycisku nic się nie dzieje. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrowienia dla Wszystkich :jeep:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wydaje mi się, że E11 jest oznaczeniem państwa wydającego homologację (Wielka Brytania), a nie jest to oznaczenie rodzaju żarówki. Wg serwisówki są tam halogeny HB3 60W, ale sam tego nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są te same to są to HIR1z gniazdem PX20d /65W/ w cenach ok 100zł. Są też podobne żarówki HB3 ale o mocy 60 W i gniazdem P20d a więc nieco innym ale chyba pasującym a ich cena to tylko ok 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...