Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pokrowce jakie kupić ?


TommekG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie szukam pokrowców na siedzenia do mojego nissana. Jakie możecie polecić i z jakiej firmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem przez internet w firmie Pok Ter. Mam w siedzeniach air bagi więc nie mogły być pierwsze z brzegu. Są nawet dobrze dopasowane choć widać, że to pokrowce a nie obszycia, kolory zgodne z foto na stronie (aż dziwne ale tu dużo zależy od kalibracji monitora). Dostałem też kupon zniżkowy na następne zakupy 15% :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArtekR jaki kolor i materiał wybrałeś? Możesz wrzucić jakieś fotki jak to wygląda w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad czymś takim http://allegro.pl/skorzane-pokrowce-samochodowe-nissan-qashqai-2-i5393449983.html

Firma ma w ofercie o wiele większy wybór i nawet welurowe lub z alkantarą , tylko zastanawia mnie tylna część pokrowca , bo z materiału , pewnie jest to jakaś rozciągliwa dzianina która ma na celu naciagnięcie i trzymanie pokrowca po założeniu , żeby nie flaczał ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. zakupilem pokrowce na przod z ekoskory i szczerze mowiac po miesiacu uzytkowania do czyszczenia idealne... ale jesli chodzi o wsiadanie i wysiadanie to "d*pa"  strasznie sie przemieszcza...chyba ze zle zabezpieczylem ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArtekR jaki kolor i materiał wybrałeś? Możesz wrzucić jakieś fotki jak to wygląda w aucie?

Samochód gdzieś pojechał (żona wzięła) fotki zrobię jak najszybciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. zakupilem pokrowce na przod z ekoskory ......................... jesli chodzi o wsiadanie i wysiadanie to "d*pa"  strasznie sie przemieszcza...chyba ze zle zabezpieczylem ... 

A powiedz mi , masz tylko przód foteli pokryty ekoskórą , a tył z materiału ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie panie. nie sa rewelacyjne tyl material.

Nie chce wiedziec jak czlowiek bedzie mokry-przypocony i sie przyklei do tej super ekoskory...

juz teraz po obu stronach kierowcy i pasazera lata ten pokrowiec we wszystkie strony...masakra...a nie chce na zero sciagnac sciagaczami bo sie prawdopodobnie pourywaja...koszt 102 zl z przesylka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArtekR jaki kolor i materiał wybrałeś? Możesz wrzucić jakieś fotki jak to wygląda w aucie?

9771cf5b2880961fc5973535a600585f.jpg

przód - widać jeszcze zagięcia po złożeniu w paczce + leżały 3 m-ce bo mi się nie chciało ich założyć.25bbf465afaee0a5237921dca68c9bc1.jpg

tył podobnie jak przód ale i tak wydlądają dobrze jak na pokrowce.

4ba8cf05207016ea8212154ce5f1e94e.jpg

jak tylko go kupiłem obłożyłem półkę bagażnika bordowym skajem, oryginał był czarny i 'mechaty' - wszystko się go czepiało i trudny był do czyszczenia. Skaj założony pod spód i złapany do plastiku taśmą dwustronną.

Widać jak spasowane są otwory w pokrowcu.

Proponuję wejś na stronę www producenta (pok ter) tam większy wybór.

Edytowane przez ArtekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zakładania na tylne siedzenie demontowałeś siedzisko? A da się te z tyłu jakoś bardziej naciągnąć?


Ja myślalem o zakupie takich ze skóry ekologicznej, albo pikowanych ale z pikowanych nie ma połączenia czarny/bordowy, jest tylko czarny/czerwony, ale ten czerwony za jasny i nie pasuje do reszty auta. Myślałem też o całych czarnych. Chociaż te pikowane wyglądają na jakieś pomarszczone.

 

56964194745e3bordowykopia.jpg5469b17b18e10czerwonykopia.jpg

Edytowane przez GhostDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIEM SZCZERZE TO JUZ MOJA EKO SKORA LEPIEJ WYGLADA NIZ TE ZMARSZCZKI ;O ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem podobnie i z kolorów jestem zadowolony, siedziska nie zdejmowałem a naciągnąć się trochę da tylko nie mocowałem ich haczykami i już parę razy kładłem tylne oparcie. Ja nie przepadam za czarnym choć mógłby pasować a szary chciałbym ciemniejszy - grafit? Ale nie było.

Może napisz maila do producenta (mi odpowiedział b. szybko) lub zadzwoń.

Ten mój czerwony to plecionka czarnej matowej i czerwonej błyszczącej nitki, w naturze prezentuje się lepiej niż na foto. Zdjęcia robiome w pochmurne popołudnie.

Ponadto nie przepadam za skórą - w lecie się pocisz w zimie marzniesz a ta eko czyli sztuczna jest często nietrwała. Prawdziwa pasuje do Rollsa albo do Jaga jak masz skórzaną tapicerkę a siedzenia są wentylowane. Ale to tylko moje zdanie oczywiście. W służbowym citroenie mam pokrowce tzw. uniwersalne i estetycznie to jest porażka - miejscami wiszą a gdzie indziej są napięte, że omal nie pękną.

Myślę, że żadne pokrowce nie będą wyglądały jak obszycie, wystarczy parę razy użyć siedzenia i się pokręcą, poprzesuwają itp. Tak czy inaczej proponuję pokrowce dedykowane bo będą najlepiej pasowały.

Kolor to rzecz gustu i nie podlega dyskusji.

Pozdro

POWIEM SZCZERZE TO JUZ MOJA EKO SKORA LEPIEJ WYGLADA NIZ TE ZMARSZCZKI ;O ;)

Jak pjsałem leżały kilka miesięcy w paczce i myślę, że się wyprostują a tył jest rzeczywiście założony byle jak i nie podczepiony. Jak będę miał czas ro może to poprawię. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie, z uwagi na gorące dni ostatnimi czasy, ja kupiłem dwa t-shirty po 16 PLN, ale każdy może to zrobić po swojemu

post-100084-0-12350800-1467537169_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość tomdolar

witam chcialem odswierzyc temat

 

czy te pokrowce http://allegro.pl/skorzane-pokrowce-miarowe-nissan-qashqai-2-i6641782669.html

 

beda pasowac do mojego nissan qashqai +2 2013 pytam poniewaz moja wersja ma dodatkowo rozkladane 2 siedzenia a w aukcji chociaz jest napisane +2 dano do zrozumienia ze chodzi o wersje 5 miejscowa, czy rozmiar tylnej kanapy w wersji normalnej a wersji +2 jest inny ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...