Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprzedam swojego Nissan X-Trail 2.0 dCi Platinium


dąb'13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć gdyby Ktoś szukał chętnie oddam swojego Xa w dobre ręce.

 

Auto nigdy nie było naprawiane: blacharsko.

Jest w kapitalnym stanie.

Kompletną historia serwisowa.

 

Przebieg nieco powyżej 100'000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nissan X-Trial Platinim 2.0 dCi

 

Made in Japan MY2009

Z polskiego salonu, wyposażenie pełne w tym:

 

Kolor jak na zdjęciu: Bornit Brown, jasne skóry w środku,

Radio 2DIN + zmieniarka na 6CD

Czujniki parkowania tył z wyświetlaczem

Hak, reflektory dalekosiężne (wmontowane fabrycznie w relingi)

Oryginalne belki do bagażnika dachowego w fabrycznych relingach

Dodatkowy zestaw 4 kół zimowych Michelin Alpin

Silnik pracuje w oparciu o specjalnie napisany program dający 185km i 420u;

profesjonalnie wycięty DPF​

 

 

Przebieg: 105'120 km w pełni potwierdzony z kompletną historią serwisową co 15'000km.

 

Średnie spalanie 6,96-7.25 l/100km (szosa do 130km/h i miasto)

Prędkość maksymalna 212 km/h

 

cena 52'600zł

 

Samochód w kapitalnym stanie, polecam

Foty proszę:

post-65703-0-08354200-1460695579_thumb.jpg

post-65703-0-20263500-1460695644_thumb.jpg

post-65703-0-97079800-1460695678_thumb.jpg

post-65703-0-88363700-1460695702_thumb.jpg

post-65703-0-96148800-1460695724_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co planujesz zamiast ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ogłoszenie jest aktualne.

Nie muszę sprzedawać na siłę.

Jednak teraz to trzecie auto w domu. Nowemu użytkownikowi, mogłoby wiernie służyć przez wiele lat.

 

Podrzucę nieco z historii pojazdu danych.

 

  1. Po zakończeniu okresu gwarancyjnego, biorąc pod uwagę rozmowy z mechanikiem prowadzącym, auto zostało zaprowadzanie do Masters Tunning w Piasecznie. W profesjonalny sposób został usunięty filtr Dpf i na hamowni ustawiona nowa mapa dla silnika.
  2. Nissan faktycznie lepiej chodzi i zauważalnie spadło zużycie paliwa do średniego poziomu nieco powyżej 7l/100km. Zalecono stosowanie oleju Valvoline DuraBlend Diesel, wymiany, co maks. 15'000 miasto/20'000 trasa.

 

  • 26 września 2013 przy przebiegu 64'000km przegląd, wymiana oleju Valvoline 5W40 i kompletu filtrów Mann
  • 17 września 2014 przy przebiegu 80'536km przegląd, wymiana oleju Valvoline 5W40 i kompletu filtrów Mann
  • 31 lipca 2015 przy przebiegu 97'345km przegląd, wymiana oleju Valvoline 5W40  i kompletu filtrów Mann + klocki przód ate
  • 14 lipca 2016 przy przebiegu 110'860km przegląd, wymiana oleju Valvoline 5W40 i kompletu filtrów Mann + klocki przód tył
  • 28 września 2016 przy przebiegu 112'000km wymiana akumulatora: VARTA blue
Edytowane przez dąb'13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest stare ale racja deczko drogie. Jednak moim zdaniem, jeśli to jest pierwszy właściciel to warto dać znacznie więcej niż normalnie. Ale czuję, że może Dąbu zmięknie do 43?

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest stare ale racja deczko drogie. Jednak moim zdaniem, jeśli to jest pierwszy właściciel to warto dać znacznie więcej niż normalnie. Ale czuję, że może Dąbu zmięknie do 43?

Moim zdaniem ,biorac pod uwage nasz rynek i ceny jak ten rocznik sprzedaje się a nie kto za ile wystawia to 43 tys.zł jest kwota bardzo dobrą dla sprzedajecgo-aczkolwiek nawet jak bedzie za tyle wystawiony nikt o niego bic sie nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że ASO zaleca takie rozwiązania...

taaak mechanik z ASO zalecił przeniesienie się do innego warsztatu bo ma za dużo pracy ;)

Edytowane przez marinero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto by było poprawić tytuł.. słowo "Srzedam". Cena wg. mnie wysoka... ale to nie znaczy że będzie ona za wysoka dla kupującego.

Karibox faktycznie myślisz o T31 w dieslu?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby puścił za 40 to tak. Jednak priorytet u mnie to B.

Za chwile wskakuje nowy rok ,to i te 40 tys.zł bedzie dużo.

Nie moge zrozumieć dlaczego mysląć o T31 wolisz benzyne?

Jestem pewny ,ze jakbys troche pojeździł w róznych warunkach tym autem w dieselku 173 km a szczególnie poczuł różnice w momencie obrotowym  i na końcu odczuł w portfelu ile to km mozna wiecej przejechac za ta sama kase to na pewno odpusciłbys benzyne.

Sam rynek pokazuje jaki silnik jest bardziej pozadany -benzyn w X-trailu jak na lekarstwo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czuję, że może Dąbu zmięknie do 43?

 

to 43 tys.zł jest kwota bardzo dobrą dla sprzedajecgo-aczkolwiek nawet jak bedzie za tyle wystawiony nikt o niego bic sie nie bedzie

 

jakby puścił za 40 to tak. Jednak priorytet u mnie to B.

 

Za chwile wskakuje nowy rok ,to i te 40 tys.zł bedzie dużo.

koniec licytacji? :ball:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dodatkowo komplet kół z oponami zimowymi Michelin Alpin na obręczach AL.
  • Założne oryginalne belki NIsssana do bagażnika dachowego.
  • Założony dodatkowo originalny hak.
  • Bez napraw lakierniczo-blacharskich
  • Stan idelany jest.
  • Niski przebieg.

49+ pełny bak na drogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak mechanik z ASO zalecił przeniesienie się do innego warsztatu bo ma za dużo pracy ;)

nie załapałem tego tematu, możecie wyjaśnić prosto o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie moge zrozumieć dlaczego mysląć o T31 wolisz benzyne? wielu mnie o to pyta....

Jestem pewny ,ze jakbys troche pojeździł w róznych warunkach tym autem w dieselku 173 km a szczególnie poczuł różnice w momencie obrotowym  i na końcu odczuł w portfelu ile to km mozna wiecej przejechac za ta sama kase to na pewno odpusciłbys benzyne. ---- ten silnik w B jest bezawaryjnie magiczny. Ja spalę 10 a Ty 8,5. Sprawdzone osobiście. Czy to taka różnica by się pozbywać spokoju? Moment tak, sześć biegów, tak.

Sam rynek pokazuje jaki silnik jest bardziej pozadany -benzyn w X-trailu jak na lekarstwo, --- pomyśl dlaczego? Benzyn wyszło mniej a Ci co mają nie chcą sprzedawać tak jak ja.

 

Jednak jest jeden cień: tydzień temu znajomemu umarł ten silnik (zatarł się) z powodu układu chłodzenia co jest interesujące ze względu na to, że nikt nie pisał o tym nic na forum. Nie znam szczegółów ale wiem, że nie zaniedbał okresowych wymian. Podobno pękł jakiś króciec. Miał pewne 300 tys przebiegu ale czy to był powód? Mam za mało danych a nie było czasu by pogadać dłużej. Podejrzewam, że jechał pomimo braku chłodziwa. Ale dowiem się dopiero za tydzień jak go spotkam.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są zatem fakty?

 

  1. Po zakończeniu okresu gwarancyjnego, biorąc pod uwagę rozmowy z mechanikiem prowadzącym, auto zostało zaprowadzone do Masters Tunning w Piasecznie. W profesjonalny sposób został usunięty filtr Dpf i na hamownii ustawiona nowa mapa dla silnika.
  2. Nissan faktycznie lepiej chodzi i zauważalnie spadło zużycie paliwa do średniego poziomu nieco powyżej 7l/100km. Zalecono stosowanie oleju Valvoline DuraBlend Diesel, wymiany co maks. 15'000 miasto/20'000 trasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne... dziwna, ale układ z Masters tuning był czysty. Znajomy tam rajdówkę STi robi i zna gości dobrze.

Pojechałem niejako, po układzie.

 

Mam zwyczaj kilka zdań z mechanikiem zamienić.

Doradcy z reguły fakturują, wypisują kwity i wmawiają użytkownikom zasadność wymiany klocków co 20-30'000km i tarcz zaraz po...

moje padły ok 90'000km, a tarcze mam od nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...