Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Wymiana zarówek w soczewkach na S2 LED Cree


gibek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat stary ale...

Czyli w soczewce NQ J11 jest H7 czy H11 ?  czy ktoś montował  LED-y PHILIPSA u siebie ? 

 

Edytowane przez Radex9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz H11,ja mam założone ledy EINPARTS,świecą znakomicie i nie oślepiają,nie mają podbicia bieli nad linię odcięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że jeżeli będziecie brali udział w kolizji nie z waszej winy, w nocy i sprawca powie iż był oślepiany przez wasze światła, a tam ubezpieczyciel doszuka się ledów w miejscach halogenów to nie wypłaci odszkodowania? Gdzieś tak czytałem i z tego powodu nie chce ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli żarówki LED będą miały homologację to moim zdaniem ubezpieczyciel nie ma podstaw do niewypłacania odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest przypadkiem tak, że to lampa ma homologację tylko na halogen, a wkładając LED nawet z homologacją, lampa jej już nie ma z tym źródłem światła?

Edytowane przez Quadro26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Polscy kierowcy, stosujący technologię LED w światłach zewnętrznych, muszą mieć świadomość, że montowanie żarówek LED w reflektorach do nich nieprzystosowanych powoduje utratę homologacji pojazdu. W przypadku kontroli takie udoskonalenia mogą skończyć się mandatem w kwocie do 500 zł, a nawet zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego i utratą ubezpieczenia. Właściciel auta dostanie nakaz przywrócenia oświetlenia do pierwotnej wersji i zaprowadzenia pojazdu na stację diagnostyczną w celu ponownego przeglądu."

To jest fragment artykułu o którym pisałem wcześniej. LED w mijania też mnie niesamowicie kuszą, sam zmieniłem ledy w lusterkach na dynamiczne, ale tutaj mam obiekcje.

Edytowane przez Quadro26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, JACKO29 napisał:

Masz H11,ja mam założone ledy EINPARTS,świecą znakomicie i nie oślepiają,nie mają podbicia bieli nad linię odcięcia.

Witam.Czy w czasie pracy w/w żarówek ledowych nie wycina radia dab? Pytam dlatego,bo mam założone ledy einparts-a w lampach cofania i zakłócają. Pozdrawiam

 

Edit: Dokładnie takie. Przyznaję,że świecą super. Montaż spoko beż odkręcania lamp wszystko ok,ale jak tylko wrzucę wsteczny wycina mi stację dab.

ledy.PNG

Edytowane przez mariush
zdjęcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, mariush napisał:

Witam.Czy w czasie pracy w/w żarówek ledowych nie wycina radia dab? Pytam dlatego,bo mam założone ledy einparts-a w lampach cofania i zakłócają

Pokaż kolego jakie ledy Einparts'a zastosowałeś w światłach cofania.
Ja za radą kolegów podmieniłem swego czasu nie tylko "cofania", ale i tylne pozycyjne, oświetlenie bagażnika i sufitową kabiny na ledy Einparts'a i raz, że świecą elegancko, a dwa - niczego mi nie zakłócają.

TUTAJ zaprezentowałem swoje żarówki wraz z efektem przed i po wymianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...