Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

STACJA MULTIMEDIALNA dla QQ


quna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w fabrycznym radiu sterowanie z kierownicy idzie oddzielnym kablem?(w sensie osobna wtyka) Jak ogarnąć sterowanie z kierownicy przy wymianie radia?

Edytowane przez MisilYE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewny, że sterowanie z kierownicy idzie w tej złączce co jest najwięcej kabli (zasilanie, głośniki itp).

Najlepiej kupić radio z dedykowaną przejściówką dla Nissana. Dwa razy tak robiłem i nigdy nic nie musiałem przerabiać, aby działało mi sterowanie z kierownicy. Jedyne co musiałem zrobić, to nauczyć nową stację który klawisz za co ma odpowiadać. Można zrobić sterowanie góra/dół na odwrót (bo ponoć Nissan zrobił to na opak - ja już tego nie pamiętam), albo w ogóle po swojemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może rozpiskę pinów we wtyczce fabrycznej do radia

Znalazłem .Dziękuje.

Do czego ten niebieski kabelek się podpina ?

??

post-92571-0-12996100-1464034709_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MisilYE chyba zależy od radia, bo u mnie ta przejściówka antenowa, co podłączasz do radia była bardziej podłużna jak na zdjęciu:
Reduk_40340.jpg

 

Nie pamiętam, ale u mnie ten drugi przewód był podpięty do wtyczki (nie był luźny). Wygląda mi to na masę. Jak nie podłączysz i antena będzie odbierać, to chyba nie musisz go podłączać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się fotkami i powiedz proszę na jaki model w końcu się zdecydowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przejściówkę ISO i przejściówkę antenową oddzielnie.radio gra zobaczymy w trasie jak będzie zbierać fale

Gms6707

.

.

.

.

post-92571-0-91310200-1464092188_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie wygląda, jednak Windows wygrał ;)

Stosowałeś do niej ramkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak mi się zdawało :) Kupowałeś w Polsce, czy na Ali? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak mi się zdawało :) Kupowałeś w Polsce, czy na Ali? :D

Na Ali nie widziałem GMSa, chyba Chinole nim nie handlują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje bez ramki , i jestem bardzo zadowolony. Michałowi raz jeszcze dzieki .:D

post-34632-0-70935700-1464511002_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje bez ramki , i jestem bardzo zadowolony. Michałowi raz jeszcze dzieki . :D

 

Marku sprawiłeś uśmiech radości na mojej twarzy :) Miło mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku sprawiłeś uśmiech radości na mojej twarzy :) Miło mi :)

 

Marku sprawiłeś uśmiech radości na mojej twarzy :) Miło mi :)

Przecież wiesz ze od razu byłem zadowolony :D , no może z wyjątkiem kiedy strasznie namieszałem w sprzęcie :) Ale pomogłeś i dałeś radę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytnie do tych osób , które używają staji na androidzie.
Pobrałem ze sklepu google aplikacje Youtue.
Wszysko śmiga itp. ale max rozdzielczośc do ybru to mam 360p.
jak zmeć w ustawieniach aby można było oglądać w HD 720p lubFul HD 1080i.
Chyba że nie można mając rozdzielczość stacji 1024x600.
Ale jak zaąłczam filmy z pendraiva w w 1080p to braż jest jak żyleta :).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie masz zabezpieczenia na limit ściągania (takie zabezpieczenie żeby nie przekroczyć limitu "data" ) ?

Możliwe że po wyłączeniu limitu pojawi się możliwość oglądania z YT w HD ? 

Każda stacja różni się softem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stacja moze miec apke w ustawieniach ktora zabezpiecza przed np. jednorazowym rozladowaniem konta , jesli jest limitowana ilosc na sciaganie danych .

Jesli masz konto bez limitow to apke mozesz odhaczyc .

podobne rozwiazania sa tez na telefonach z andkiem ,niestety trzeba grzebać w ustawieniach , ja przez przypadek przestawiłem język na jakis finski ^%%$$% pol dnia (no moze krocej) grzebalem w menu zeby odnalezc "jezyk" 

pod fotelem zrobila sie kaluza , tak sie upocilem nad tym :) (zart)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie używałem modemu z WiFi gdzie mam kartę orange internet. Włączyłem pierwszy lepszy filmik na YT i też maksymalna rozdzielczość to 360. Może jest to specjalnie tak zrobione, aby Ci nie ścinało jak gdzieś jedziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój efekt sobotniej pracy ,wszystko śmiga aż miło montaż bezproblemowy.

Polecam niezdecydowanym.

post-23039-0-10813500-1465414501_thumb.jpg

post-23039-0-25301100-1465414517_thumb.jpg

post-23039-0-83601900-1465414542_thumb.jpg

post-23039-0-86061400-1465414565_thumb.jpg

post-23039-0-89280300-1465414605_thumb.jpg

post-23039-0-66816400-1465414709_thumb.jpg

post-23039-0-93128300-1465414723_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że taka sama stacja multimedialna jak moja (tylko masz firmowaną przez firmęYOING)  ja mam bez loga.
Stacja faja ładnie się na żywo komponuje z oryginalnymi plastikami we wnętrzu wygląda jak oryginał :-)

Kupiłeś z rozdzielczością 1024x600 i procesorem Quadqore (4 rdzenowym ) ?

Rozumiem , że jesteś zadowolony ? :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co piszesz jest prawdą pasuje idealnie ,stacja ma rozdzielczość 1024x600 procesor Quad Core 4 rdzenie z android 4.4 kitkat.

Jestem zadowolony nawet mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Opiszę w paru słowach moje odczucia I przeżycia z posiadania "adayo ce4k".

Ogólnie gdybym miał zamontować to urządzenie ponownie to na pewno bym tego nie zrobił.

Ale od początku.

Wymieliłem sobie że w moim QQ+2 wymienię stare cd na coś co będzie miało navi I będą działać przyciski na kierownicy.

Znalazłem stacje dedykowaną adayo ce4k wygląda fajnie, dedykowana pomyślałem musi być dobrze. koszt 1600 dramatu nie ma z uwagi na bardzo małe okno czasowe w ktorym mogłem ww sprzęt zamontować wszedłem w kontakt z firmą bestronics.pl z Nowego Targu. Pan Janusz mimo iż nie miał urządzenia sprowadził je od importera. Przetestował zabraliśmy się za montaż.

Pierwsze zdziwienie nie podpina się sterowania z kierownicy bo kostki nie pasują ale po zagłębieni się w temat okazuje się że radio się uczy kierownicy I jest ok.

Radio pasuje idealnie, podświetlenie pomarańczowe wszystko ok.

Problem zaczął się przy mapach stacja nie działała z mapami igopromo cały czas wyskakiwały chińskie robaczki I trzeba było resetować urządzenie.

Importer poinformował że tylko Automapa I taka została zainstalowana ale przy wytyczeniu trasy 1500 km navi się wiesza trzeba czyścić bufor I od nowa wpisywać trasę.

ogólne wrażenia z użytkowania:

Nawigacja automapa - jak się przyzywaczaisz że jedz prosto może oznaczać skręć w lewo I że za każdym razem trzeba kontrolować co się wyświetla a co mówi Krzysztof to często nie oznacza tego samego - sprawa upierdliwa szczególnie na autostradach. kijowo że nie można zamontować innych map.

cd działa bez zarzut.

usb puszczanie piosenek też

radio ma strasznie dreniwany interfejs - jak dlamnie porażka rds łapie albo nie łapie.

mikrofon wbudowany nie działa I trzeba ciągnąć dostarczony w zestawie.

ogólnie wynik 3 na szynach.

epilog:

Nawi instalowana przełom stycznia I lutego.

pewniego czwartkowego popołudnia w długi weekend wsiadam do auta nawigacja się nie odpala tylko logo nissana widać I ani drgnie. zdenerwowanie / qrwi...nie siege zenitu - myśli poco ja to gu..no instalowałem trzeba było kupić tomtoma na Szybę ale chciało się mieć navi w aucie to się ma.

dystrybutor nie pracuje w długi weekend zero pomocy w niedziele trasa 3 kraje 1400 km, dzwonie cały weekend nic nie udaje się załatwić z rozpaczy pisze maila do dystrybutora z prośbą o pomoc.

Mail z odpowiedzią przychodzi w poniedziałek jak już dojechałem na miejsce że mam wgrać na 2 karty jakiś soft i zainstalować oprogramowanie w radiu od nowa.

udało się ale takie rzeczy zawsze dzieją się jak jestem daleko jest długi weekend albo nie masz dostępu do netu.

Patrząc na moje przeżycia z adayo ce4k dochodzę do wniosku że był to najgorszy zakup jakiego mogłem dokonać i zdecydowanie odradzam zakup tego urządzenia, mam nadzieje ze mi się rozwali i odzyskam kasę bo to co mam w aucie na pewno nie jest warte pieniędzy które za nie dałem.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...