Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] 1,2 brak trzeciego stopu


slawek196812

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek ,witam wszystkich forumowiczów i pozdrawiam.

A  teraz do meritum sprawy,może mi ktoś pomoże w problemie z trzecim stopem,sprawdziłem bezpieczniki,sprawdziłem żarówkę,sprawdziłem kable w  klapie (prąd nie dochodzi do oprawki)  i nie znalazłem nic co by było przyczyną awarii,pozostałe dwa działaj a normalnie,może ktoś przerabiał podobny temat.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówkę sprawdzałeś tylko wzrokowo czy podmieniales na inną?

To samo dotyczy bezpiecznika, o ile jest osobny na to światełko, niejednokrotnie wzrokowe sprawdzenie jest mylne co do jego sprawności. Piszesz prąd nie dochodzi do oprawki, mniemam, ale się upewnię,  że sprawdzałeś na wciśniętym pedale ...??? kable w przejściówce klapy są ok, to sprawdzić należy raz jeszcze bezpiecznik, czy na jego wyjściu jest napięcie a jeśli jest to należy drążyć temat po przewodach idąc po nitce do kłębka począwszy od żarówki,  albo, co jest prostsze,  odpiąć obecne zasilanie doń i podłączyć nowe od stopu zasadniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,może faktycznie bezpiecznik,ale czy na trzeci stop jest osobny?,jeżeli tak to prosze o jego usadowienie ,mniemam że znajduje się w kokpicie.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście napisałeś że sprawdziłes bezpiecznik a teraz pytasz się o jego lokalizację.

To jak ty to wszystko sprawdzasz żarówkę prąd itp. patrzysz się tylko w danym kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camello,gdybyś doczytał,to byś może bardziej racjonalnie odpisał,sprawdzam miernikiem,a co do bazpiecznika to zapytałem czy jest może dodatkowy na trzecie światlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowego bezpiecznika na trzeci stop nie ma , więc DOBRZE sprawdź  kabelki w przelotce między klapą a budą , zapewne są przełamane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowego bezpiecznika na trzeci stop nie ma , więc DOBRZE sprawdź  kabelki w przelotce między klapą a budą , zapewne są przełamane .

ok,dzięki,będę musiał wyciągnąć całą wiązkę z klapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...