Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] 1.2 80 KM 3D nie składa się fotel kierowcy


incredibles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

zakupiłem właśnie dla żony Micrę 3-drzwiową. Mam problem z fotelem kierowcy, a konkretnie z jego składaniem, żeby móc usiąść na tylnej kanapie. Naciskając dźwignię składania fotela nie czuć żadnego oporu (czyli pewnie nie naciąga się linka), a co za tym idzie fotel się nie składa.

Moje pytanie jak dostać się do wnętrza fotela (jak ściągnąć tę dźwignię), żeby sprawdzić czy to zbyt słaby naciąg którejś z linek (bo chyba są dwie)? Czy obędzie się bez demontażu fotela i i całej jego tapicerki?

 

Czy ktoś coś doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba jednak musisz rozebrać / rozbebeszyć fotel - inaczej nie dostaniesz się do tych linek czy "cięgiełek"

lub

poszukać i kupić nowy stary sprawny ;)

 

Tutaj fajnie widać po rozbiórce

http://olx.pl/oferta/nissan-micra-3d-k12-po-lifcie-po-2007-r-czesci-fotela-pasazera-CID5-IDassvT.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za link. Dziś zacząłem grzebać przy tym fotelu i po wstępnych ustaleniach jest szansa na "uratowanie" fotela. Jakimś trafem linka ma zbyt słaby naciąg i nie zwalnia mechanizmu. Bez rozebrania części fotela jednak się nie obędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...