Skocz do zawartości

Forum Nissan Klub Polska używa plików cookie. Przeczytaj naszą Politykę prywtności, aby uzyskać więcej informacji.    Zgadzam się

Części Nissana - iParts.pl

- - - - -

Ubezpieczenie samochodu - Wasze pytania, rozterki , wnioski

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   gruby

gruby

Kocham Swoją Teściową

• Eksperci

• 1309 postów
  • Flaga:
  • Kraj:POLAND
  • Model:Terrano 2 lift krótki był....
  • Silnik:2,7 TDI
  • Nr rejestracyjny:kch
  • Time Online: 92d 18h 52m 33s

Napisano 11 styczeń 2017, 18:50

Ja ubezpieczałem kilka dni temu, ale już w nowym roku i oc/nw/ochrona składek. Najtaniej wyszło w PZU.

• 0

#82 OFFLINE   listomek2015

listomek2015

Wiem co i jak

• Użytkownik
  • 149 postów
  • Flaga:
  • Model:K12 2008 Automat
  • Silnik:1.2
  • Nr rejestracyjny:NMR
  • Time Online: 3d 14h 31m 20s

Napisano 12 styczeń 2017, 09:09

Muszę to potwierdzić PZU rządzi  na mazurach też nie lepszej oferty

• 0

#83 OFFLINE   saydack

saydack

Debeściak

• Moderatorzy

• 768 postów
  • Flaga:
  • Model:Patrol GR Y60
  • Silnik:6 cylinder power
  • Nr rejestracyjny:SJZ

Napisano 12 styczeń 2017, 16:13

U nas dokładnie ta sama sytuacja - najtaniej w PZU(!) i to spora różnica - a ubezpieczenie z dzisiaj więc ceny aktualne :D  - zapłaciłem mniej niż w zeszłym roku w Warcie - normalnie szok :banan:

• 0

#84 OFFLINE   Biotyk

Biotyk

Nie bić jestem nowy

• Użytkownik
  • 10 postów
  • Flaga:
  • Model:Qashqai J10
  • Silnik:2.0 Pb 4WD
  • Time Online: 16h 58m 20s

Napisano 13 styczeń 2017, 11:05

W święta ubezpieczałem Qashqaia 2.0. 

Mam od lat inny samochód w PZU i nie daje to nic w negocjacji cen. Dodatkową zniżkę można dostać tylko ubezpieczając mieszkanie. Duże firmy nie pozwalają szeregowym agentom dawać zniżek.

Telefonicznie powiedzieli, że samo OC będzie kosztowało 800 zł. Gdy poszedłem do siedziby osobiście powiedzieli 1000.

Poszedłem więc do pierwszego lepszego multiagenta i w MTU coś koło 700 zł wyszło, ale podokładałem dodatkowych opcji i za 1100 mam ograniczone AC i inne takie.

Parę dni temu ubezpieczałem stary samochód i w PZU za kontynuację chcieli 700 zł (rok temu było 350 zł), więc poszedłem do multiagenta i za 400 zł jako nowy klient w HDI mam wszystko poza AC.

Użytkownik Biotyk edytował ten post 13 styczeń 2017, 11:06

• 0

#85 OFFLINE   Szrek

Szrek

Nie bić jestem nowy

• Użytkownik
  • 8 postów
  • Model:Xtrail T31
  • Silnik:2.0 DCi
  • Time Online: 1h 50m 30s

Napisano 13 styczeń 2017, 15:53

Bardzo fajną ofertę dostałem na stronie http://warta24.pl - mają tam kalkulator i z niego korzystałem. Z uwagi że mam również AC oprócz ceny też istotne są dla mnie warunki. Natomiast OC co też dla mnie ważne mam ochornę zniżek po szkodzie i w przypadku jak ktoś z innej firmy mnie uszkodzi wtedy nie muszę zgłaszać w firmie sprawcy tylko u swojego ubezpieczyciela.
Na dwa auta dali mi najlepszą ofertę i tu UWAGA w muliagencji otrzymałem znacznie wyższą cenę za to samo ubezpieczenie (też Warcie). Porównując więc ceny rozsądnym rozwiązaniem jest zwrócenie się bezpośrednio do agencji danej firmy a nie do multiagencji- w moim przypadku to się bardzo opłacało.
Kolega też u nich ubezpieczył ale samo OC na Golfa IV i zachwalał cene i to że dało się dokupić (mimo że auto stare) Assistance na rok z holowaniem,hotelem i autem zastępczym przy awarii pod domem i w trasie na wakacje za granice.

Dzięki marcinok za namiary. Skorzystałem z oferty na tej stronie i wyszło mi taniej niż Avivie i dużo taniej niż PZU.

• 0

#86 ONLINE   mike12345

mike12345

Wiem co i jak

• Użytkownik
  • 107 postów
  • Flaga:
  • Kraj:POLAND
  • Model:Note E11 Acenta
  • Silnik:1.4
  • Time Online: 9d 22h 30s

Napisano 18 styczeń 2017, 13:08

U mnie OC wyszło najtaniej w LINK4 477zł, ale i tak podwyżka o 55% od zeszłego roku.

• 0