Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

po deszczu cieknie woda z otwartej klapy bagażnika


mw68

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Jak napisałem w tytule - po ostatnich opadach deszczu z otwartej klapy bagażnika do wnętrza, cieknie mi woda z miejsca gdzie łączą się plastiki (te dookoła szyby) górny i boczny prawy. Wcześniej tego nie zauważyłem - bo może nie otwierałem bagażnika po deszczu :)

Auto (T31 rok.2008) mam od września zeszłego roku i powinienem to stwierdzić wcześniej... Co prawda akurat te plastiki zdejmowałem jakiś czas temu - zatarło się ramię wycieraczki i demontowałem tam parę elementów, ale wydaje mi się że nic nie popsułem.

Gdzieś tam chyba zatrzymuje się trochę wody i wycieka po podniesieniu klapy - przy zasuniętej rolecie - prosto na nią i do wnętrza bagażnika.

Ktoś ma pomysł co tam się mogło stać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

 

Mam w swoim T31 dokładnie ten sam problem.

Na razie nie znalazłem przyczyny, uszczelni są całe, ale była u mnie kiedyś wymieniana tylna szyba i podejrzewam że tu może leżeć problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam w swoim T31 dokładnie ten sam problem.

Na razie nie znalazłem przyczyny, uszczelni są całe, ale była u mnie kiedyś wymieniana tylna szyba i podejrzewam że tu może leżeć problem.

Najcześciej właśnie nie fachowo wklejana szyba jest powodem .

Wystarczy zdjąć tapicerkę i dokladnie obejrzec klape od środka-ewentualnie polac wodą i patrzec którędy przedostaje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Miałem to samo, autko z 2007 roku.

W moim przypadku woda dostawała się poprzez uszczelnienie lampy stopu na górze klapy.

Zostało to naprawione w serwisie jeszcze w trakcie trwania gwarancji.

 

Może to Wam pomoże.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...