Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kilka pytań przed ewentualnym zakupem


dzb87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja skorzystałem z tej promocji 34/33/33 rok temu w czerwcu. Żadnych opłat dodatkowych nie było, jedyne co, to zmusili mnie do wykupienia AC, którego zwykle nie opłacam.

I co,zapłacisz tyle samo co gdybyś kupił za gotówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, tylko mówię, że musiałem AC wykupić przymusowo. Może kiedyś naciągali, ale przed skorzystaniem z tego kredytu bardzo dokładnie dopytałem o szczegóły - nie było tam żadnych ukrytych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w opcji 50/50. Również nie było żadnych dodatkowych opłat i zapłaciłem dokładnie tyle samo co gdybym kupił za gotówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Odkopię temat sprzed roku.
Wówczas samochodu nie kupiłem, postanowiłem dozbierać i teraz budżet pozwala na zakup silnika 1.6.

Oglądałem też nową Atecę, ale ceny i czas oczekiwania wybiły mi ten pomysł z głowy.

Także przymierzam się do pierwotnego faworyta QQ2 1.6 DIG-T.

 

Byłem w salonach, otrzymałem oferty gotowych teraz lub niebawem samochodów w wersjach, jakie mnie interesują.

 

1. Wszystkie z nich mają dach panoramiczny - czy są jakieś przeciwwskazania biorąc pod uwagę parkowanie na dworze?

Czytałem temat dotyczący jeszcze QQ1, gdzie niektórzy skarżyli się na parowanie od środka. Czy w QQ2 coś się poprawiło? Czy da się uniknąć tego parowania poprzez zostawianie samochodu z zasłoniętą roletą?

Czy z tymi dachami nie ma poważniejszych problemów typu przeciekanie itp.?

 

2. Czy przez czas od premiery QQ2 wystąpiły u kogoś jakieś problemy z blacharką? Pytanie głównie do tych, którzy parkują na zewnątrz.

 

3. W jaki sposób zadbać o samochód parkowany na dworze? Myślałem o powłoce ceramicznej, ale to sprawa strasznie droga i nie ma zbyt wiele opinii po dłuższym użytkowaniu. A może wystarczy dobry wosk i regularne mycie?

 

4. Co z fabrycznych akcesoriów z katalogu warto wziąć (powiedzmy do wersji N-Connecta lub N-Vision)? Myślałem o pakiecie ochronnym za 960zł. Warto?

 

5. Czy uważacie, że rozszerzona gwarancja się przyda? Ile razy korzystaliście z gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do lipca, gdy będzie lifting i kupisz sobie QQ juz pozbawionego wcześniejszych wad (za to z nowymi). :D

Co do dachu panoramicznego to nie nie zauważyłem żadnych wymienionych problemów. Podobnie z blacharką- nic się nie dzieje. Mój QQ w ogóle jest jakiś specyficzny, bo nic się z nim nie dzieje. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że w lipcu będzie lifting to teraz mozna powalczyć o dobrą cenę,kaszanki sprzedają się jak ciepłe bułeczki więc cena nowego modelu zapewne bedzie wyzsza.Co do parkowania na dworze to nic z panoramą,jak również blacharka zlego się nie dzieje.Jeśli chcesz zadbac o autko to zainwestuj trochę w dobre kosmetyki,poczytaj o detailingu i z dobrym woskiem żadne warunki atmosferyczne nie będą autku straszne.

Nie bardzo rozumiem co masz na mysli mówiąc o rozszerzonej gwarancji,bo jesli chodzi Ci o PRZEDŁUŻONA to zależy od tego jak długo planujesz trzymać auto(osobiscie mam na 5 lat,ale mieszkam w UK i takie pakiety należą tu do standardu,jak również nie placilem za to ani grosza dodatkowo.Co do korzystania z gwarancji to zdarzyło się kilka razy,ale głównie bzdety i od dosc dawna jest spokój(i oby tak zostalo)

Edytowane przez kiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę już czekać, obecny Qashqai mi się podoba :) Tym bardziej, że nowy na pewno będzie droższy. W ogóle samochody będące w gronie zainteresowań podrożały przez rok, z wyjątkiem Qashqaia, gdzie teraz są lepsze upusty.

Oczywiście chodzi mi o przedłużoną, (tj. rozszerzony okres) gwarancję. Myślałem o tym pierwszym pakiecie do 4 lat. Może uda się jeszcze wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nic się nie zmieniło, to decyzję o przedłużeniu standardowej gwarancji możesz podjąć nawet w 35 miesiącu posiadania pojazdu. Czyli na zapas bym się nie martwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...