Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

OBDII - Jak tego używać?


Karol_S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośnie OBDII czyli interfejsu bluetooth.

 

Podłączenie tego urządzenia jest banalnie proste, wystarczy wpiąć w gniazdo znajdujące się pod kierownicą :) Parowanie z urzadzeniem również nie przysparza problemów. Domyślny kod to 1234. Ale po kilku sekundach od połączenia się urządzenia z telefonem następuje samoczynne rozłączenie... nie wiem czym to jest spowodowane... czy ktoś może mi w prosty sposób wytłumaczyć o co cho? Może jednak coś zrobiłem źle?

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc :)

 

41SffbKW-bL._SY300_.jpg

 

new-super-mini-elm327-bluetooth-5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam androida, mam Windowsa... ;) znaczy Lumie więc... hmm musze coś zainstalować na fonie aby to hulało?

 

NIc za to nie dałem dostałem od brata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem w komplecie płytkę ze sterownikami... ale na fona musze i tak czegoś poszukać... mam nadzieje, że znajde... dam znać...

 

A teraz głupie pytanie... co to coś wogóle robi? :D jak sparuje telefon z urządzeniem to co... moge rozmawiać przez telefon urzywając Bluetootha? puścić muzyke z telefonu na głośniki? Bo sie nie dogrzebałem co to coś robi :/ (sorry za to głupie pytanie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest gniazdo diagnostyczne, a nie multimedialne :)

Odczytasz dzięki temu błąd silnika lub pod patrzysz jak pracują nie które podzespoły silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne... w sumie się może przydać... ale musze znaleźć jakąś apkę albo coś na telefon ;) człowiek się całe życie uczy ;) dzięki :D

 

plusik leci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...