Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z Krakow/okolice


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam maly problem z moja zetka - pali ona duzo za duzo, i bylem sprawdzic w warsztacie sondy itp, teretycznie nie ma problemu z sondami bo errorow nie ma, tylko dziwne wartosci sondy przjymuja w zaleznosci od ilosci obrotow. Sugerowali "uszkodzony" przeplywomierz powietrza, ktory ma zle odczyty, i wg Nich jedyna opcja jest podpiecie sprawnego przeplywomierza z innego samochodu, i dla tego moj post na forum. Czy znajdzie sie ktos z Krk albo okolic ktory podjechal by ze mna do serwisu i sprawdzili by moja zetke na dzialajacym przeplywomierzu powietrza. Oczywiscie $ za zupe + flaszka sie znajdzie .
Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po mieście przy spokojnej jeździe mi spalila ostatnio 12-13L benzyny ale norma dla tych aut przy normalnej jeździe to 13-15L benzyny. A Tobie ile w takim razie spala?

Wymieniłeś filtry, swiece? Sprawdź ciśnienie na listwie paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mialem to samo. Podlaczalem sonde szerokopasmowa i auto bylo zalane w calym zakresie, wiec wykluczylem sondy, pozatym na kompie zadncyh bledow, czekow ani nic. Sondy tez wydawaly sie ok na kompie. Przeplywki podmienialem nic nie pomagalo. Momentu tez mial za malo bo tylko 290nm. Auto szprzedalem, ale dzisiaj sprawdzil bym czy katy nie byly zapchane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetki na częściowych uchyleniach robia sobie korekty paliwowe +/- 25% wiec dobrze musi byc cos skopane by wiecej ona paliła...

 

Przeplywomierze psuja się sporadycznie, za to brudza się - spróbuj go wyczyścić brakecleanerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...