Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NissanConnect + USB + iPhone + Spotify = to nie działa?!


wdylag

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Jestem nowy zarówno tu na formum jak i w temacie Nissanów :) 

 

Mam w swoim QQ system NissanConnect i mam też z nim problem. Kiedy chcę słuchać muzyki ze Spotify, wówczas nie ma z tym żadnego problemu za pomocą bluetooth, jednak jeśli wepnę kabel USB to gniazda w samochodzie, wówczas na iPhone odpala się aplikacja NissanConnect, a Spotify przestaje nadawać do QQ.

 

Powiedzcie mi, jak rozwiązaliście problem ze słuchaniem muzyki z jednoczesnym korzystaniem z aplikacji (np. Google jest przydatna) przez NissanConnect?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakikolwiek plik mp3 w iphonie? Ponoć po wrzuceniu jakiejkolwiek mp-trojki streaming dziala ok. Spotyfi nie uzywam ale slucha muzyki z AppleMusic i dziala po podlaczeniu USB

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega powyżej, musi być choć jedna fizyczna empetrójka w domyślnej aplikacji Muzyka, która zawsze po podłączeniu przez usb będzie odtwarzana jako pierwsza. Potem możesz przełączyć na dowolną inną aplikację odtwarzającą dźwięk i będzie już działać (zasysać okładki, nazwy kawałków itp.). Nie będzie oczywiście działać wybieranie kawałków przez Nissan Connect, to działa tylko z domyślną aplikacją Muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś ma jeszcze problem z podłączaniem telefonu (iphone 5) do samochodu przez kabel? ostatnio często restartuje mi się nawigacja podczas jazdy, albo na telefonie w aplikacji nissana pojawia się błąd nr 5 i skontaktuj się z producentem.

 

Czy miał ktoś podobnie? zgłosić się do dealera, mogą tę nawigację (czy system) jakoś zrestartować? aby wyeliminować te błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niestety też to zauważyłem jadąc ostatnio około 300km. System po ok 2h zaczął się restartować i pomogło tylko odłączenie iPhone'a

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...