Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak glosu w Radio J11


gregson

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis radio przestalo wydawac dzwieki. Ktos wie w czym moze byc problem? Kanaly moge przelaczac, widze na wyswietlaczu aktualna stacje z informacja co wlasnie jest grane ale nie ma dziwieku.

Radio nie jest w trybie "Wyciszone" (wcisniecie pokretla od dzwieku). Sprawdzalem juz wszsytko i nie wiem co moglo zostac wlaczone. Przelaczalem z FM na DAB i jest to samo -cisza.

Antena na dachu byla sprawdzana- nic sie nie urwalo.

Ktos cos poradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nic mu nie zrobilem. Radio przestalo dzialac i juz. Moze jakies pomysly co moglem przypadkowo wlaczyc ze nie wydaje zadnego dzwieku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, na Twoim miejscu chyba zaryzykowałbym odpięcie akumulatora na kilka minut. Taki "reset" być może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis radio przestalo wydawac dzwieki. Ktos wie w czym moze byc problem? Kanaly moge przelaczac, widze na wyswietlaczu aktualna stacje z informacja co wlasnie jest grane ale nie ma dziwieku.

Radio nie jest w trybie "Wyciszone" (wcisniecie pokretla od dzwieku). Sprawdzalem juz wszsytko i nie wiem co moglo zostac wlaczone. Przelaczalem z FM na DAB i jest to samo -cisza.

Antena na dachu byla sprawdzana- nic sie nie urwalo.

Ktos cos poradzi?

jak odpięcie aku nic nie da,to tylko serwis i nowy soft.Miałem tak niestety i zadziałał tylko nowy soft,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis juz mialem do serwisu jechac ale radio nagle zaczelo dzialac. Ciekawe kiedy znowu przestanie grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź nie czekaj.Tak będzie się działo.Po wyłączeniu po godzinie lub dłużej ,samo się resetuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź nie czekaj.Tak będzie się działo.Po wyłączeniu po godzinie lub dłużej ,samo się resetuje.

Ale ja pare dni temu mialem juz wgrywany najnowszys soft. Zalozylem osobny post nt ostatniej wizyty w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...