Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Piszczące hamulce ,szarpanie silnika i inne problemy @ludzika


ludzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to znaczy że jeżdżę na flaku jak mam 2.3 bary w 3 oponach, a w tylnej 2.1 ?

 

Jakie macie ciśnienie w swoich qashqaiach?

Edytowane przez ludzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział bym, temat woda. Jeśli masz takie ciśnienie jakie zaleca producent pojazdu to znaczy, że masz to właściwe. Każdy dmucha tyle ile ma ochotę co nie zawsze się sprawdza i nie zawsze wychodzi na dobre zwłaszcza przy zdarzeniu jakimś nie mówiąc już o kondycji samych opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzam zawsze w godzinach wczesnorannych gdy powietrze nie nagrzane jeszcze a auto po nocy i nabijam zawsze jedną kreskę więcej jak to co na słupku.


Wczesniej miałem 2.6 na Zimowych.

Ile wy macie?

a czemu tyle nabijałeś, czym się kierowałeś...????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie 2.2 barów z przodu i autko wyświetla pomarańczowe wykrzyknikiem i piszczy żeby napompować.

 

Tester mam qashqai a nie note , zrozum że to autko waży prawie półtorej tony i opony są większe niż w Twoim.

Edytowane przez ludzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzik, no już chyba wszyscy wiedzą że masz nowego QQ który waży półtorej tony i ma większe opony niż NOTE, choć tu mógłbyś się zdziwić,  a w kwestii tematu to z całym szacunkiem, czytaj ze zrozumieniem lub poproś kogoś o tłumaczenie.  Nie pisałem byś nabijał tyle co w ja, ba nie pisałem ile ja, konkretnie, nabijam w koła mego notka, napisałem natomiast tu cytuję ..."Jeśli masz takie ciśnienie jakie zaleca producent pojazdu to znaczy, że masz to właściwe" ... koniec cytatu.

A jeśli Ci, przy tym właściwym, system sygnalizuje za niskie ciśnienie to zgłoś w ASO awarię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tester, no to po co gadasz o głowie na karku, skoro dobrze mi nabili w salonie? rozumiesz?

 

a pytanie brzmi ile właściciele qashqai mają nabite.

Edytowane przez ludzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzik, ja rozumiem, ale Ty masz z tym chyba problem, daruj sobie już tę polemikę bo po prostu szkoda słów.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sobie daruj Tester 1956. Zastanów się jak się do mnie zwracasz.

 

---

 

Co może być przyczyną "łopotania" auta podczas jazdy z predkoscia > 30 km/h ? tak jakby od kół... dopompowałem na 2.6 bara i dalej łopocze.

Edytowane przez ludzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Usterek ciąg dalszy...

 

16 tys. Km

 

Trzeszczy oparcie fotela przy każdym poruszenie się i na wybojach. Trzeszczą roeniez kalmki od środka przy pociągnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tak jak z człowiekiem po 50-tce, jak rano się budzi i nic mu nie trzeszczy,  strzyka i nie boli to pierwszą myślą jaka mu się nasuwa jest czy jeszcze żyje skoro nic nie czuje....????   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że jeszcze tylko 4 miesiące i oddaje to autko...

 

Chcę ktoś kupić? Nic nie puka nic ne stuks tylko trzeszczy. Po bułki jeździłem.

Edytowane przez ludzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna usterka : nie działa ładowarka z podłokietnika.

 

 

Podsumujmy: 16 000 km

 

Skrzypiaxe fotel

Skrzypiaxe uchwyty drzwi przy pociągnięciu

PisCzace hamulce

Wpół oderwana pokrywa silnika na podwoziu

Szarpiacy silnik na 2 biegu

Popsute gniazdko z podlokietnika

Edytowane przez ludzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...