Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ekran radia zanika jak jest gorąco


Majcher3310
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

 

Od jakiegoś czasu mam problem z wyświetlaczem w moim radiu, to znaczy jak jest gorąco to zanika widoczność wyświetlacza w moim j10.

Jak jest chłodniej lub pada jest wszytko ok, ale w umiarkowanym cieple widać już tylko coś:

 

post-90324-0-38034100-1466145808_thumb.jpg

 

Jak jest bardzo ciepło, albo jak wsiadam po pracy a samochód stał na słońcu:

 

post-90324-0-58464800-1466145874_thumb.jpg

 

Czy jest jakaś opcja żeby to poprawić/naprawić?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozebrać radio i docisnąć łączenie wyświetlacza z płytą ale to bywa rozwiązanie chwilowe a niektórym działa dożywotnio, można dać do elektronika który zajmuje się regeneracją wyświetlaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozebrać radio i docisnąć łączenie wyświetlacza z płytą ale to bywa rozwiązanie chwilowe a niektórym działa dożywotnio, można dać do elektronika który zajmuje się regeneracją wyświetlaczy

Polecacie kogoś do regeneracji? W Koszalinie nie znam nikogo kto by mógł się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na alledrogo ofert regeneracji, moze byc inne auto i zadzwoń sie dogadać, ja wysyłałem ale już nie pamietam namiarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

zaczęły się ciepłe dni i takie same problemy z wyświetlaczem radia. Czy może ktoś wie jak zaradzić temu problemowi by się nie powtarzał?

Wyświetlacz zanika w ten sam sposób jak wyżej na foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

podepnę się pod temat, również posiadam ten sam problem z radiem, rano jak jest chłodno wyświetlacz jest w porządku, jak postoi na słońcu to nic nie widać...

rozebrałem radio, docisnąłem taśmę która łączy wyświetlacz z płytą ale nic to nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Czy udało Wam się znaleźć godny polecenia podmiot, który zregeneruje wyświetlacz? Ile sobie za taką usługę życzą.

 

Pozdrawiam

przeszukaj allegro,trochę ich jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

naprawa nie wchodzi w gre, po prostu panel LCD wyzional ducha i nalezy go wymienic na nowy

powodem moze byc pozostawianie auta na sloncu, kiedy promienie intensywnie operuja po wyswietlaczu, ten element nie lubi wysokich temperatur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...