Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wykorzystanie wnęki po kole zapasowym


kay_84

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie większość osób kojarzy, że nasze Qashqai'e w wersji z kołem zapasowym mają bagażnik o pojemności ok 400 l, natomiast wersje bez koła zapasowego o 30 l więcej. Początkowo fakt, że ta dojazdówka jest był dla mnie atutem, bo wiele modeli konkurencyjnych, które rozważałem, miały tylko zestaw naprawczy. Ale przyszedł czas upychania wózka do bagażnika...

 

Ostatnio sobie na próbę wyciągnąłem koło zapasowe i wypełnienie przestrzeni dookoła i faktycznie bagażnik staje się dużo praktyczniejszy, z jednej strony przestrzeń pod panelami jest naprawdę spora i można tam coś konkretnego zmieścić, a z drugiej strony da się w końcu panele umieścić na spodzie tej wnęki, inaczej niż w naszych wersjach z kołem zapasowym. Rozważam więc zaryzykowanie i pozbycie się tego koła i wypełnienia, przynajmniej do czasu aż nie skończymy wozić wózka:) I tutaj moje pytanie do was, czy ktoś tego próbował i czy ktoś ma patent na jakieś sprytne wykorzystanie tej wnęki która zostanie po usunięciu koła, poniżej obniżonej podłogi bagażnika. Trzeba ją jakoś wypełnić, bo mata bagażnika się po środku mocna ugina gdy wnęka jest pusta. Oczywiście wnękę dobrze będzie wykorzystać na wrzucenie tam zestawu naprawczego, lewarka, kluczy itp. ale jeden problem, to jakieś wypełnienie by podłoga się nie uginała, a drugi to umieszczenie tego w taki sposób, by nie latało. Może ktoś ma na to jakiś patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...