Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podkladki,wkladki na śruby do kół.


gumisek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam maly ale ciekawy problem dotyczy on kol a dokladniej alusow 17" do patha dzis pojechalem zmienic gumy do wulkanizacji i podczas wymiany wypadla z otworu na srube wkladka  (niewiem jak to nazwac ) , odrazu mowie ze ten komplet jest zapasowym kupionym niedawno i jeszcze nie zakladanym przezemnie, jedna wkladke znalezlismy ale jednej brakuje i tu jest moj problem ze niewiem gdzie to dostac lub jak to sie zwie po fachowemu. Po ogledzinach kazde kolko ma cos takiego , pewno wzmocnienie mocowania srob by aluminium szybko szlak nie trafil .

Prosze o jakies porady czy dyrektywy gdzie mozna cos takiego dostac . Pozdrawiam.

A dorzucam fotki dla lepszego naswietlenia sprawy

 

post-97958-0-83327000-1466786654_thumb.jpg

post-97958-0-87241200-1466786660_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alledrogo czasem są te wkładki do felg. Ewentualnie serwis?? U mnie tez jednej brakowało a dwie "wylatane" wsadziłem na kleju (poxipol) i trzymią się juz tak z trzy lata.

Zazwyczaj przy zakładaniu koła na szpilki te podkładki wypadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote zajrzalem do najblizszego dilera nissana jaki mialem w okolicy i zapytalem czy sa w stanie zamowic cos takiego , wzieli nr telefonu i powiedzieli ze w poniedzialek dadza mi znac czy cos wskuraja, tak wiec w poniedzialek 11 rano telefon ze nissan nie posiada takich czesci bo one sa zespolone z cala felga ale zebym przyjechal , wiec przyjezdzam a goscio mi mowi ze rozmawial z glownym mechanikiem i ten zaradzil problemowi wydlubal z jakiejs starej felgi te wkladki i dali mi caly komplet 6 szt . co najlepsze za free. Czasem da rade zalatwic i da rade na kumatych ludzi  trafic i tak przy poniedzialku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Alusy to moja branża, te podkładki to tulejki stalowe. Są wprasowywane "na stałe", więc rzeczywiście nie będą dostępne jako niezależny detal.

Witam

Gdyby ktoś miał z nimi problem to proszę napisać - pewnie będę w stanie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
Gość xerakles

Witam,mam ten sam problem,mechanik zgubił mi 2 te tulejki,czy ktos mógłby mi pomóc?ma ktos na sprzedaż?pozdrawiam Pathowców


Alusy to moja branża, te podkładki to tulejki stalowe. Są wprasowywane "na stałe", więc rzeczywiście nie będą dostępne jako niezależny detal.
Witam
Gdyby ktoś miał z nimi problem to proszę napisać - pewnie będę w stanie pomóc.

 

Witam, przeczytałem twój post, bo mam problem z tymi tulejkami do kół, mechanik zgubił mi 2 tulejki, z checia bym je zakupił, o ile to jest możliwe.Moj namiar tel.603 782 715,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik zgubił tulejki, czyli coś odpadło, wypadło i się olało temat....

a tak na powaznie rada dla kazdego posiadacza patha PILNUJCIE mechaniorów i wulkanizatorów jak zmieniają koła/opony.

Ostrzegajcie iz są wkładki (tulejki) w otworach śrub i mogą wypaść przy montażu kół !!!!

Bo to iż wypadną to tylko kwestia czasu , każdego Patha to dotyczy !

A jak juz wypadną to wklejajcie je na kleju do metalu bądz poxipolu, bo ich "nietrzymanie się felgi" jest bardzo upierdliwe podczas zakładania kół, szpilki je poprostu wypychają...

 

 

tulejki czasem są na alledrogo bądz mozna nawet za free dostać w serwisie z starych felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam ten sam problem,mechanik zgubił mi 2 te tulejki,czy ktos mógłby mi pomóc?ma ktos na sprzedaż?pozdrawiam Pathowców

 

 

Witam, przeczytałem twój post, bo mam problem z tymi tulejkami do kół, mechanik zgubił mi 2 tulejki, z checia bym je zakupił, o ile to jest możliwe.Moj namiar tel.603 782 715,pozdrawiam

Witam Tulejki już w drodze - w razie w piszcie na mireksilenko@gmail.com bo mi powiadomienia nie przychodzą

W temacie allegro - tulejki powinny być do nissana, inni producenci to inne tulejki (wymiary)

Edytowane przez skerim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie brakuje 3szt. w jednym przednim kole... :-(

Tylnych nie odkręcałem jeszcze... tak chętnie kupiłbym z 6szt. Jest szansa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...