Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujniki zapięcia pasów


damian815
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę się chwalić, czy ktoś przerabiał temat, że po wyjściu z awtomobilu na biegu jałowym bzyczek się załącza i wyje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odpiąłeś pas przed zatrzymaniem auta??

U mnie zapika dodatkowo jak wyjdę z kluczykiem z auta które jest na chodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę się chwalić, czy ktoś przerabiał temat, że po wyjściu z awtomobilu na biegu jałowym bzyczek się załącza i wyje ?

Sprawdzałem,u mnie nic takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odpiąłeś pas przed zatrzymaniem auta??

U mnie zapika dodatkowo jak wyjdę z kluczykiem z auta które jest na chodzie

Dokładnie tak czasem czynię, że przed zatrzymaniem awtomobilu odpinam pas. Czy jednak nie powinien bzyczek zamilknąć przy wysiadaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak odepniesz pas jeszcze w czasie jazdy i zacznie piszczeć to po zatrzymaniu i zwolnieniu siedziska powinien zamilknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zacznie piszczeć to 1,5min wyjęte, zwolnienie fotela nie ma wpływu na czujnik. Jedynie zapięcie pasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

U mnie podjeżdżam pod garaż, odpinam pasy, wysiadam z auta, otwieram drzwi, wsiadam do auta, wjeżdżam do garażu, wyłączam silnik ... i żadnego pikania związanego z pasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jak odepniesz pas po zatrzymaniu auta, to nie piszczy, to akurat normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

No bo jak odepniesz pas po zatrzymaniu auta, to nie piszczy, to akurat normalne.

Pisałeś, że zwolnienie fotela nie ma wpływu ... to co - zwalniasz fotel w czasie jazdy ?? :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że zwolnienie fotela nie ma wpływu ... to co - zwalniasz fotel w czasie jazdy ?? :dribble:

Herson miał chyba na myśli,że jak zacznie piszczeć w czasie jazdy i zatrzymasz się żeby otworzyć np.garaż to zwolnienie fotela w tym czasie nie ma wpływu na piszczenie,jak auto odpalone to cały czas piszczy.U mnie tak dokładnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak odepniesz pas jeszcze w czasie jazdy i zacznie piszczeć to po zatrzymaniu i zwolnieniu siedziska powinien zamilknąć

Jacko też jestem tego zdania, ale widocznie roczniki <2015 tak już mają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że zwolnienie fotela nie ma wpływu ... to co - zwalniasz fotel w czasie jazdy ?? :dribble:

Ja o zupie Ty o du..

Nawet jak odepniesz pas jeszcze w czasie jazdy i zacznie piszczeć to po zatrzymaniu i zwolnieniu siedziska powinien zamilknąć

Powinien - słowo klucz. Jadąc do znajomych muszę sam otwierać bramę, jadąc z żoną wiadomo kto, ale zazwyczaj jest tak, że odpina pasa przed calkowitym zatrzymaniem auta i uruchamia brzęczyk, który działa nawet po tym jak wysiądzie.

Tak to jest w Xie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często wożę córkę na studia i z racji tego,że przed uczelnią jest zakaz zatrzymywania,córa odpina pas tuż przed zatrzymaniem,wiadomo wyjec zaczyna melodyjkę,ale kiedy doopsko wysiada wyjec zamyka paszczę,tak mam ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, tak jest w przypadku pasażera, że jak wysiądzie to przestaje piszczyć, ale od kierowcy jest już inaczej, nie przestaje, no chyba że wyłączysz silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o fotelu pasażera, tak jest w Xie. Widać tutaj wsadzili głupszą wersję, albo inaczej zaprogramowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, tak jest w przypadku pasażera, że jak wysiądzie to przestaje piszczyć, ale od kierowcy jest już inaczej, nie przestaje, no chyba że wyłączysz silnik :)

Tak jest i zwracam honor....Zasugerowałem się moim odruchem,że nawet jak podjeżdżam pod garaż z odpiętym pasem i piszczy to wysiadając wyłączam silnik.Mea culpa panowie,jest tak jak mówicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Przetestowałem dzisiaj w Pulsarze. Jak piszczy na prawym fotelu, to wystarczy zwolnić fotel i brzęczyk cichnie. Jednak jak zacznie piszczeć dla fotela kierowcy, to nie wystarczy się zatrzymać, nie wystarczy zwolnić fotel ... by zapanowała cisza, niezbędne jest wyłączenie s-ka.

Oczywiście zarówno dla lewego, jak i prawego fotela zapięcie pasów w dowolnym momencie, wyłącza brzęczyk.

Edytowane przez Andrzej G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...