Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Co to jest?


Pingwin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

uprzedzam że jestem totalnym laikiem :)

dzisiaj znalazłem cos takiego zwisającego miedzy chłodnicą od klimy a zderzakiem. Klima mi nie działa i może to ma jakiś zwiazek?

post-100027-0-09389200-1467035624_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czujnik temperatury zewnętrznej,wyświetla Ci wewnątrz. Nie ma związku z niedziałającą klimatyzacją. Musisz podjechać do zakładu klimatyzacjì. Być może brak lub za niskie ciśnienie w układzie. Z gorszych żeczy to walnoł czujnik ciśnienia, sterowanie, kompresor. Ale bez diagnozy na sprzęcie można tylko gdybać.

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czujnik temperatury zewnętrznej,wyświetla Ci wewnątrz. Nie ma związku z niedziałającą klimatyzacją. Musisz podjechać do zakładu klimatyzacjì. Być może brak lub za niskie ciśnienie w układzie. Z gorszych żeczy to walnoł czujnik ciśnienia, sterowanie, kompresor. Ale bez diagnozy na sprzęcie można tylko gdybać.

Pzd

 

kolega ma rację, przyczyny awarii mogą być różne, dość często dochodzi też do rozszczelnienia

całego układu - chłodziwo się ulatnia i wtedy klima się już nie załączy...konieczna diagnoza fachowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...