Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wyjazd na mazury i nocowanie poza kampingami.


hugh_h
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec budowy ( https://www.facebook.com/hcd.customdevices/photos/?tab=album&album_id=1612557232301230 ) czas na testy "budki" - w planach wypad na mazury wyjazd w najbliższy weekend :)

Zdecydowanie turystycznie bocznymi drogami omijając błota ale bez konkretnego miejsca docelowego przed siebie tam gdzie dojedziemy tam będziemy :) .

Takie pytania jak to wygląda z nocowaniem poza kampingami? Bo prawdę mówiąc to trochę się boimy tak na dziko w środku nigdzie nocować jednym autem. Natomiast sprawdzając ceny na kampingach to chyba w Chorwacji taniej niż u nas. A może ktoś poleci jakąś trasę do przejechania ze sprawdzonymi miejscówkami.

post-27068-0-73796900-1468357380_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kontynuować w przyszłym tygodniu >granicę wschodnią< , bo znowu mam cały tydzień wolnego, ale znalazł się klient i wypożycza moją przyczepkę na cały tydzień. Więc mnie czeka tydzień odpoczywania na działce. może w końcu coś na niej porobię.

 

Gdzie konkretnie chcesz jechać? Może znajdę Ci darmowe, spokojne i dzikie "miejscówki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Rucianej do Suwałk, to tylko 130-150 km ---- postaram się coś jutro znaleźć jak będę w pracy i prześlę na PW.

Wiem w czym rzecz i wiem co ile kosztuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak się jedzie zygzakiem to to więcej :P

czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Fajna zabudowa czy ona jest na stałe? Myślę że z noclegiem nie będzie problemów u nas sporo jest miejsc gdzie możesz się zatrzymać i niekoniecznie trzeba płacić a campingi itp zaczynają się od ok 8zł Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak liczyłem camping to wychodzi 15zł za wjazd, potem po 2 x 10zł od osoby, + z 5zł za psa, i czasem do tego jeszcze trzeba doliczyć natryski po 10zł. W efekcie wychodzi prawie kwota jak za domek.

 

To może wpadniemy w odwiedziny :P ?

 

m20160410_145151.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że tych parę adresów co podałem na PW się sprawdzą lub ewentualnie potwierdzisz albo zaprzeczysz, bo czas robi swoje. Ale są to "miejscówki" polecane (bezpieczne a czasami "płatne groszowo").

Zapomniałem jeszcze o agroturystyce.

Czasami za 30-35 zł /doba (za wszystko) będzie w ogrodzie w agro. Tyle płaciłem w zeszłym roku w Białowieży. Tylko pamiętaj, że ja miałem jeszcze przyczepę. Natomiast pole kempingowe wychodziło mi 105 zł/doba.

Jak wspominałem - karawaning (tym bardziej z przyczepą) nie jest tani.

 

Inna opcja, to po wcześniejszej rozmowie z gospodarzami, gdzieś w sadzie lub na łące przy płocie.

Tutaj mam na myśli już całkowicie "zapomniane" rejony/regiony, wsie- gdzie "psy d*pami szczekają".

Na kipie jakieś piwko dla gospodarza trzeba mieś, a dla gospodyni zieloną herbatkę na poczęstunek wieczorny lub poranny. I oczywiście jakieś cukierki lub batoniki dla dzieci.

Czasami możesz się spodziewać rannego poczęstunku regionalnego od gospodarzy lub np. świeżutki pieczony chlebek.

Tylko uśmiech do dzieci i starszych osób jest tam doceniany.

Ale wszędzie są ludzie i ludziska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w drodze jesteśmy. aktualnie nocujemy na parkingu wypożyczalni kajaków kawałek za tym adresem co podałeś. relacja z pierwszego wyjazdu fb.com/movadocamper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak liczyłem camping to wychodzi 15zł za wjazd, potem po 2 x 10zł od osoby, + z 5zł za psa, i czasem do tego jeszcze trzeba doliczyć natryski po 10zł. W efekcie wychodzi prawie kwota jak za domek.

 

To może wpadniemy w odwiedziny :P ?

 

m20160410_145151.jpg

Witaj .U mnie w okolicy Mrągowo Mikołajki  życzą sobie około 37+ 15zł osoba w tym masz już wodę prąd no porównywalnie  z pokojem tylko pokój domek itp.to już w kwietniu brak.Miłego odpoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSIR w Gołdapie 12zł ! za dwie osoby wystrój trochę PRL Ale wszystko jest i czysciutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...