Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[QQ] Oklejanie samochodu - ktoś coś?


slik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, ktos oklejach samochod folia? jak to sie sprawdza jaka folie wybrac? Obecnie mam bialy ale sie znudzil i przydaloby sie wypolerowac wiec pomyslalem o modnym ostatnio oklejeniu, np na pomaranczowy mat :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za trochę większe auto niż QQ (Avensis) krzyknęli mi od 25oo zł netto za podstawowe kolory. W cenie ok. 4ooo zł można już wybierać dosyć dowolnie we wszystkich barwach. Biała perła kosztuje 4ooo-45oo zł, carbon 55oo zł netto.

http://www.zmianakoloruauta.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co znajomy znajomego powiedział mi około 2000 zł, zależy jaka grubość folii. Ale póki co rozmowa przez telefon bez szczegółów, szacuje koło 3000. Jak się dokładnie dowiem co i jak dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam mieszane uczucia co do oklejania auta. Znajomy ma oklejone porsche Cayenne, po roku folia zaczęła odchodzić w zakamarkach . Oczywiscie oglądałem jeszcze kilka innych samochodów oklejonych w roznych firmach i pewnie roznym rodzajem folii , no i cenowo pewnie też roznie to wygląda. Tak naprawdę zaden z tych samochodów nie był zrobiony idealnie , zawsze gdzieś cos odeszło lub nie bylo dobrze docięte. Mysle ze jak by nie kleic takiej folii , to nihdy nie będzie to co dobrze położony lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze tak bedzie lepiej . Kazdy z nas widział oklejone auto , ale czy widzial ktos po ewentualnym ściągnięciu folii ? Nie wierzę ze uda sie sciągnąc bez problemu, mycie i to bardzo dokledne i pewnie polerowanie również jest konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kazdy z nas widział oklejone auto , ale czy widzial ktos po ewentualnym ściągnięciu folii ? Nie wierzę ze uda sie sciągnąc bez problemu,...

Zapytaj niemieckich taksówkarzy , tam każdy jeden ma oklejoną taryfę , między innymi w celu ochrony lakieru przy odsprzedaży jest jak nówka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koledzy, a czy ktoś może się wypowiedzieć na temat FULL DIP? Ktoś coś słyszał? Kumpel mnie troche tym zaciekawil, to jest tak jak folia, ale w płynie. Kryje ładnie musze przyznac, bo wlasnie kumpel machnal swojego leona i robi wrazenie. Też chcialbym cos zmienic w swoim, ale chce sie upewnic co lepsze czy folia czy to chociaz ten full dip mozna w kazdym momencie zdjac. Ktos ma z tym doswiadczenie, bo chcialbym zamowic :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza jest folia, ale droższa.

 

 

Ja widziałem - lakier w stanie nienaruszonym, ale generalnie to dość czasochłonna robota. Nic podobnego, żadnej polerki i jakiegoś nadzwyczajnego mycia.

 

 

Polerka nie załatwi Ci wszystkich rys.

 

 

Idealnie był zrobiony samochód, który kosztował 9000,- za folię.... ;)

Czyli tyle co dwa malowania , ja podziękuję :):D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja myślę o oklejeniu mojego czarnego J10 na kolor biały ale samego dachu. Może ktoś robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...