Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ulepszony QQ J11?


gregson

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis bylem w salonie Nissana w Warszawie. Akurat jeden ze sprzedawcow zaczal bawic sie naglosnieniem w QQ. Gralo fajnie, lepiej niz w moim.

Zapytalem sie go czy jest jakas roznica miedzy moim J11 kupionym 1.5 roku temu a obecnie sprzedawanymi.

Powiedzial, ze jest inne radio, i w ogole zostaly inne materialy uzyte -co dalo lepsze wyciszenie samochodu i silnika.

Niestety nie mialem czasu aby kontunuowac rozmowe.

Orientujecie sie moze co zostalo zmienione a moglo miec wplyw na wyciszenie samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg moich wiadomości żadne zmiany techniczne nie były wprowadzone w QQ J11 ( ostatnie to zmiana norm spalin z Euro5 na Euro6 )  - ciekawe skąd ten sprzedawca miał takie wiadomości - jeżeli takie coś miałoby miejsce sam producent chętnie by sie pochwalił ,że jego produkt jest coraz lepszy a tak ... a tak pozostaje zastanowić się czy sprzedawca nie zmyślał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda sroczka swój ogonek chwali, zapewne to miało miejsce i w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wasze radio sie spisuje ale ja ze swojego jestem bardzo zadowolony (basy etc). Niestety nie mam porownania do wersji 2014-15.

Z wyciszeniem moze tez cos majstrowali (?). Na codzien mam porownanie z nowym cx5 i QQ jest duzo lepiej wyciszony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo dobre porównanie w tej materii - jeżdżę swoim J11 model 2014, a ostatnio dostałem na kilka dni jako zastępczy model J11 z 2016. Odniosłem wrażenie, że NC gra o niebo lepiej. Drugie wrażenie - drzwi kierowcy przy zamykaniu były jakby bardziej ciężkie. Czyli może jednak jakoweś wygłuszenia były?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja porównania z nową budą nie mam, będę miał za miesiąc, bo teściu bierze n-connectę to sprawdzę, ale powiem wam, że auto jest tak ciche, że nieraz wystraszam się jak mi się uruchamia silnik na światłach (start/stop) bo nawet nie słyszałem kiedy zgasł, radio NC też gra bardzo przyzwoicie, nie jestem melomanem i nie słucham bardzo głośno, ale słoń mi na ucho też nie nadepnął i połączenie dobrego wyciszenia auta z przyzwoitym audio daje bardzo dobre rezultaty. Mój J11 jest z 2014 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rintelen: wiesz, ja jestem z kolei bardzo wrażliwy na punkcie dźwięku w aucie, i nie chodzi zupełnie o moc, o głośność, ale o jakość dźwięku. Dźwięki w J10 na NC 1.0 były słabe, ale znacznie lepsze, aniżeli w J11 NC2. 

Mam bardzo czuły słuch (co jest i przekleństwem, gdy ktoś np. hałasuje za oknem, a ty próbujesz spać :-), stąd miałem cichą nadzieje, że w J11 w wersji Tekna, tak jak w J10, będzie system "Bose".

Wracając do tematu - różnicę między moim autem a wersją z 2016 usłyszałem od razu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...