Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] 1.6 SR dziwny wyciek po stronie pasażera


pejot22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od kilku dni w czasie jazdy na podłodze od strony pasażera z przodu kapie co jakiś czas jasny płyn. Tak ok. 1 kropla co 10 minut. Ten wyciek pojawia sie zarówno przy włączonej jak i wyłączonej klimatyzacji bo początkowo myślałem że cieknie gdzieś spod tej czarnej szkrzyni gdzie są filtry kabinowe (nie wiem jak do fachowo się nazywa). To wykluczam, bo ta skrzynia jest od spodu sucha. Ten wyciek pojawia się przy samym końcu podłogi więc chyba jeszcze za tą czarną skrzynką. Co to może być? Podejrzewam płyn od wspomagania kierownicy ale może się mylę. Czy tą czarną skrzynkę łatwo zdjąć żeby zobaczyć głębiej co kapie?

 

Dodam że żonie kapło na nowego buta i 250 zł w plecy bo plamy nie da się już usunąć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje. A czy to jest jakies pilne, bo za tydzien jade na urlop 200 km w jedna strone. Jak mozna to sprawdzic? Od strony silnika raczej nic nie widze. Czy musze zdjac ta czarna skrzynie, czy raczej mechanik musi sie tym zajac? Wyciek nie jest duzy. Jedna kropla co 10 min tylko podczas jazdy, Jak auto stoi to nic nie cieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej da radę, tylko aby wymienić nagrzewnice trzeba całą deskę rozdzielczą zdjąć, dużo roboty niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym miejscu się ta nagrzewnica znajduje. Jak się do niej dostać? Zobaczę najpierw czy wystarczy przewody poprawić zanim pojadę do mechanika. A może to być wina klimatyzacji - zatkany parownik? Tak mi powiedzieli u jednego mechanika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] jak by to była woda z zapchanego odpływu klimy to by nie zostawiła nieusuwalnej plamy na bucie.

 Zależy jakie / z czego te buciki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...