Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kia Optima


Baska

Rekomendowane odpowiedzi

Panie :) i Panowie :wave:

Interesuje mnie samochód Kia Optima z silnikiem 1.7l / 136 KM / diesel  rok 2014.

Pytanie czy ktoś miał z nim kontakt? czy warto ? a może lepiej w benzynie? 

Sprawa pilna !!!

Bedę  wdzięczna za każda informacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem ostatnio nową z 2016 z 140 konnym dieslem i skrzynią automatyczną 7 biegową dsg. W nowej wybrałbym benzynę zwłaszcza z automatem. Ja mam Sportage z 2012 z 1,6 benzyna i daje radę choć tyłka nie urywa. Teraz jest 1,6 turbo benzyna 177 km i to już fajnie jeździ tylko spalanie w okolicy 9 litrów. W optimie z tego roku brałbym diesla chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jest ich trochę : :angry: Tak czytam o nich i cięzko coś wybrać. Nigdy dieslem nie miałam a wręcz jakoś wrogo jestem nastawiona  :devil: Nowe auto odpada, najbardziej interesuje mnie rocznik 2014/2013 .Auto jest ładne i reprezentacyjne a na wynajem nówka to za droga inwestycja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia jako auto nie drogie w porównaniu do konkurencji, jest fajnie zrobiona. Z gwarancją nie miałem żadnych problemów, teraz szykuje się na nowego Sportage tylko z 177KM benzyną i automatem dsg. Tylko inną furę muszę sprzedać. W każdym razie markę polecam. I jakby coś to mam fajnego dilera w Katowicach. ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Jeśli temat aktualny proponuję zajrzeć na forum kia jest spora lektura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...