Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Otwieranie, zamykanie panoramy


pawcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Dopisuje się do kolejnego bubla jakim jest roleta pod dachem. Nie było alternatywy więc jest. Wolał bym uchylny segment dachu. Używam go bardzo mało a teraz wręcz się go obawiam.

W nowym aucie zaraz po odbiorze zamykam roletę. Przesłoniła otwór ok 1/3 i coś dosłownie walnęło z tyłu. Dalej poszła normalnie. Tendencje do haczenia się w tym miejscu pozostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak na razie nic się nie dzieje z roletą tylko jęczy przy przesuwaniu i za kare nie ruszam.

A jakość musi taka być inaczej właściciele z nudów by psuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisałem wcześniej żeby kijkiem zablokować i nie ruszać więcej, to i tak ruszają, bo myślą, że ich nie dotyczy. :D

No więc jak widać dotyczy i nie wolno tego ruszać pod groźbą zepsucia. ;)

A jeśli już tak bardzo chcemy zademonstrować pasażerom, że taka roleta jest, to mówimy, że - oooo, tutaj jest przycisk - i to musi im wystarczyć. :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Edwardzie tadex spsuje roletkę, i gdzie wtedy ta przyjemność że udało się zepsować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisałem wcześniej żeby kijkiem zablokować i nie ruszać więcej, to i tak ruszają, bo myślą, że ich nie dotyczy. :D

No więc jak widać dotyczy i nie wolno tego ruszać pod groźbą zepsucia. ;)

A jeśli już tak bardzo chcemy zademonstrować pasażerom, że taka roleta jest, to mówimy, że - oooo, tutaj jest przycisk - i to musi im wystarczyć. :P

No dlatego ja nie ruszam. Cały czas otwarta i podziwiam niebo.

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Edwardzie tadex spsuje roletkę, i gdzie wtedy ta przyjemność że udało się zepsować

Nie bój Tadex nie gryzie  nie psuję  :D

 

No dlatego ja nie ruszam. Cały czas otwarta i podziwiam niebo.

 

 

Na Wiosnę trzeba będzie zamknąć, aby Latem soczewka nie przypalała czupryny  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiam auto z posesji wprost na duże skrzyżowanie. Zamykam bramę i siadam do auta. Siedzi "polactwo" w blaszankach i patrzy czekając na zmianę świateł. Te się zmieniają, wszyscy ruszają i tak

jedna, druga, trzecia zmiana. Nie da się wjechać bo stoją na zderzak, środkowy pas i korek do wieczora.Tu przychodzi w sukurs panorama i wsteczna kamera ha ha. Jedyna zaleta tego ustrojstwa.

Czekam na czerwone i jeśli mam wolny prawy pas, gazu na środek, cofam na żyletkę a sygnalizator widzę pionowo przez dach. Jak na judasza to trochę duża ta soczewka, ha ha.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój Tadex nie gryzie  nie psuję  :D

 

Na Wiosnę trzeba będzie zamknąć, aby Latem soczewka nie przypalała czupryny  :P

Żona za każdym razem rano zapomina, bo jeszcze nie grzeje, a potem to już po ptokach. A ja wyjeżdżam zawsze nim z garażu. :D Poza tym jak zasłonię, to czuję się stłamszony, bo ja wysoki jestem i zaraz mi to ustrojstwo miejsce zabiera. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja praktycznie nigdy nie zasuwam i nie widzę sensu w dni tzw. słoneczne. Klima daje sopoo radę. Kilka razy zamknąłem jak słońce było tak ustwione, że świeciło z boku w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie lubię jak mi czuprynę przypala więc latem to zasłaniam w słoneczne dni , tym bardziej że na parzącym fotelu też nie lubię siadać.

 

Co innego w zimne dni - teraz mam cały czas otwartą bo liczę na to że słoneczko coś dogrzeje zanim z roboty wyjde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę to nieco inaczej. Bardzo wcześnie rano lub po zachodzie słońca w długą trasę jest klimat. Na co dzień i w pełnym słońcu wolę mieć zamknięte. Powstają refleksy i jest rozmyta nawigacja.

Ciemne wnętrze bo szyby są przyciemnione w jakimś stopniu chroni przed włamem bo zawsze coś tam leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam  Też dopadł mnie niestety ten problem - auto już po gwarancji   :(    Jest tutaj  ktoś kto sam usuwał tą usterkę i może podzielić sie doświadczeniem z naprawy ? Można to jakoś naprawić czy tylko wymiana na nowe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/10/2018 at 4:59 PM, james1979 said:

Witam  Też dopadł mnie niestety ten problem - auto już po gwarancji   :(    Jest tutaj  ktoś kto sam usuwał tą usterkę i może podzielić sie doświadczeniem z naprawy ? Można to jakoś naprawić czy tylko wymiana na nowe ??

Mnie juz to dwa razy naprawiali. Raz jakos potorej roku temu, i teraz na jesieni znowu. Raczej nic nie wymieniaja, bo zrobili mi to w pietnascie minut. Pewnie tylko reguluja albo cos przesmarowywuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...