Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Zostałem bez kluczyków i problem jest...


acidrain84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki (idiotyczny przyznam) problem z moją Almerą, w szczegóły co i jak doprowadziło do tej sytuacji nie będę się zagłębiał.

 

Niemniej jednak jestem w sytuacji, gdzie nie mam już żadnego kluczyka do mojej niebieskiej paskudy i nie mogę jej otworzyc w żaden cywilizowany sposób. Centralny zamek u mnie nie występuje, problem jest czysto mechaniczny.

 

Poradź drogie Bravo, co nabyć i z której strony ugryźć problem, bo nie mam w tym najmniejszego doświadczenia - samo otwarcie auta nie byloby aż takim problemem, ale a) nie mam czym odpalić, B) takoż czym zamknąć, c) przez rozsypana (stan agonalny) skrzynię nie mam za wielkiej opcji przemieszczenia się w miejsce, gdzie mógłbym ją zostawić otwartą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie ma (było) w kluczyku (plastikowej obudowie grotu), to nie.

O ile nie ma (było) w kluczyku (plastikowej obudowie grotu), to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Dioda jest. W sumie to nie interesowałem się tym głębiej, zakładałem, ze to taki pozór alarmu.

 

Czyli jestem w czarnej ... jeszcze głębiej niż zakladalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja Ci juz nie pomoge. Nie mam zielonego pojecia jak to ominac. Moze sa jakies firmy ktore sie sprawami z immobilizerem zajmuja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, mnie bardziej jak ominiecie, interere jak to cholerstwo wywalić z auta. Szpeci tylko, a w razie kradzieży mi go żal specjalnie nie będzie (i tak jest/była na dojazd do pracy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Andrzej G

Ha, mnie bardziej jak ominiecie, interere jak to cholerstwo wywalić z auta. Szpeci tylko, a w razie kradzieży mi go żal specjalnie nie będzie (i tak jest/była na dojazd do pracy).

Wiesz co mnie interesuje ??

Co ta Almerka myśli o Tobie ... trochę jej współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...