Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wycieraczki Nissan Qashqai 2007


TommekG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w QQ występuję różne mocowania wycieraczek czy są one standardowe? 

Co znaczy "różne"? Różne od innych samochodów czy różne w zależności od rocznika?

Kup w markecie takie

 

post-43265-0-50472500-1523361375_thumb.jpg

 

i będziesz miał wszystkie przejściówki. Ja kupuję w markecie za śmieszne pieniądze i jest OK. Miałem Bosch'a, Valeo i .......  Kupuję nadal w markecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość wycieraczek spadła ostatnio na psy. Nie tylko tego, zresztą. Do laguny, obojętnie jakie kupię, czy takie za 20 zł czy 100 zł komplet, po roku są do wyrzucenia. A najczęściej dużo szybciej. Ciekawe jak będzie w nissanie. Na razie są ori z serwisu, jeszcze przez poprzedniego właściciela zakupione i działaja dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy "różne"? Różne od innych samochodów czy różne w zależności od rocznika?

Kup w markecie takie

 

attachicon.gif01.jpg

 

i będziesz miał wszystkie przejściówki. Ja kupuję w markecie za śmieszne pieniądze i jest OK. Miałem Bosch'a, Valeo i .......  Kupuję nadal w markecie :)

 

Różne w zależności od rocznika :)

 

W Hondzie Civic, którą miałem poprzednio były różne mocowania w zależności od rocznika, wersji (3d, 5d, sedan), inne po lifcie, inne przed i w zależności od miejsca produkcji stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne w zależności od rocznika :)

 

W Hondzie Civic, którą miałem poprzednio były różne mocowania w zależności od rocznika, wersji (3d, 5d, sedan), inne po lifcie, inne przed i w zależności od miejsca produkcji stąd moje pytanie.

Tak ja wyżej napisałem. Kup w markecie wycieraczki takie jak na zdjęciu. W opakowaniu są różnego rodzaju przejściówki. Chyba że chcesz mieć na wycieraczkach napis VALEO :) Pełen szpan.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś mógłby podrzucić długość wycieraczki tylnej w QQ? Nie mam auta pod ręką, a właśnie mam okazję kupić bardzo tanio fajne gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby podrzucić długość wycieraczki tylnej w QQ? Nie mam auta pod ręką, a właśnie mam okazję kupić bardzo tanio fajne gumy.

12", 305 mm

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...